Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Apex Legends
 • Apex Legend' mi dediniz

  MT2

  Onaylanmış Üye
  Onaylanmış Üye
  24 Nis 2021
  115
  38
  Çevrimiçi zamanı
  20h 48m
  18
  Best answers
  0
  Oyuncu
  DreamHeLL
  Merhabalar ,Bizlerle Keyif alan ve Forumu Ailesi gibi gören dostlar bu yazımızla
  sizlere oyunu tanıtıp eğlenmeye,bilgi vermeye,forumda sorularınıza cevap olmaya başlıyalım..


  DUOS VE HARİTA DÖNÜŞÜ

  Duos, Trios ile birlikte oyuna eklenecek ve oyunculara Kings Canyon ve Worlds Edge'de Duos veya Trios oynama imkanı veren kalıcı bir harita rotasyonu eklenecek.
  Ekli dosyayı görüntüle 2953  Apex Legends'ın piyasaya sürülmesinden bu yana, Duos'u sınırlı bir süre olarak birkaç kez tanıttık ve genel olarak oyunun sağlığına, sıra sürelerine ve oynanış sistemlerine olumlu bir etkisi oldu. Apex Efsaneleri için verdiğimiz her tasarım kararına büyük önem verir). Bu yüzden 4.2 güncellemesiyle Trios'un yanında kalıcı bir mod olarak eklemekten heyecan duyuyoruz (Duos Sıralamasında bulunmayacak).
  Ekli dosyayı görüntüle 2951  Peki ya Solos? Geçen yıl sınırlı bir mod olarak Solos'u tanıttığımızda, özellikle de yeni oyuncu tutmaya gelince, oyunu gerçekten olumsuz etkilediğini gördük. Ayrıca efsaneleri ve takım arkadaşlarına ve takım kompozisyonuna iltifat etme yeteneklerini bilerek tasarladık,
  Ekli dosyayı görüntüle 2952  ancak Solo'da oynandığında bazı Legend yetenekleri işe yaramaz hale geldi. Bunlar, bugünkü güncellemede Solos'u dahil etmemeye karar vermemizin nedenlerinden sadece birkaçı. Hala bir Solo deneyimine izin vermenin yollarını araştırıyoruz, ancak şimdilik bir arkadaşınızı (veya iki kişiyi) alın ve arenaya atlayın.
  Ekli dosyayı görüntüle 2950


  Oyuncuların Apex Legends oynarken harita çeşitliliği yaşamak istediklerini biliyoruz, bu nedenle 4.2 güncellemesi, World Edge, Kings Canyon Sezon 2 ve Kings Canyon After Dark'ın mevcut sürümünü içeren harita rotasyonunu tanıtacak. Sıralamalı oyun, şu anda Kings Canyon olan şu anki Seride bulunduğumuz yere adanmış haritada kalacak.
  Ekli dosyayı görüntüle 2949


  Kuyruk sürelerini olabildiğince kısa tutmak istiyoruz, bu yüzden seçimin dünyadaki kuyruk süreleri üzerinde çok olumsuz bir etkisi olabileceğine inandığımız için rotasyona karşı seçime gitmeye karar verdik. Haritaları oldukça hızlı bir şekilde döndüreceğiz ve verileri incelerken ve geri bildirimlerinizi dinlerken değiştireceğiz. Ayrıca, daha önce yayınlanmış olan Kings Canyon ve Dünya Edge haritalarının diğer sürümlerini, zaman zaman taze tutmak için rotasyona sokacağız.  apex-legends-screenshot-season4-oldways-02-after-clean-min.png.adapt.crop16x9.320w.png


  Paylaşımlara yorum atmayı ve beğenmeyi unutmayınız.


  İyi Oyunlar, İyi Forumlar dilerim
   
  Üst