Metin33
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Online Oyunlar
  • Apex Legends
  • Apex Legends - Kod ile Intro Geçme ve Oyun İçi Sayaç (CS:GO Kodları Kullanma)

Tunay SEZER

Hayat işte ne getireceği belli değil...
    Admin
    Teknik Sorumlu
    Hakem
    Vip Üye
    24 Şub 2020
    1,005
    211
    Çevrimiçi zamanı
    6d 21h 26m
    53
    Best answers
    0
    Oyuncu
    -
    Apex Legends Oyun İçi Sayaç Açma Rehberi
    Apex Legends Intro Geçme

Apex Legends CS:GO'da kullanılan Source Oyun Motoru'nu kullandığı için CS:GO'dan bildiğimiz birkaç kodu kullanabiliyoruz. :)
    1: Giriş Videoları Nasıl Atlanır?

Giriş videolarını Apex Legends PC versiyonunda atlayabilirsiniz; aşağıda verilen adımları izleyin.
    Adım 1: Origin'i açın.
    Adım 2: Apex Legends üzerine sağ tıklayın.
    Adım 3: Seçenekler listesinden "Oyun Özellikleri" ni seçin.
    Adım 4: Üç seçeneğiniz olacak - GENEL, BULUT TASARRUFU, GELİŞMİŞ BAŞLANGIÇ SEÇENEKLERİ.
    Adım 5: GELİŞMİŞ BAŞLANGIÇ SEÇENEKLERİ'ni seçin.
    Adım 6: 'Command Line Arguments' metin kutusuna -novid yazın.

25.png
    26.png
    27.png

Bunu Valve'in Source Motoru'nun güçleri sayesinde Apex Legends'de yapabilirsiniz. Çalışan diğer komutlar:
    • +cl_showfps 1
    • +cl_showfps 2

Yukarıdaki iki komut ekranda FPS (saniye başına kare hızı) gösteriyor ancak çok fazla yer kaplıyor. Ekranda bir FPS sayacı olmasını istiyorsanız, o zaman Origin içindeki oyun içi FPS Sayacına gitmenizi öneririm (Apex Legends'de nasıl etkinleştirileceğini öğrenmek için aşağıdaki BÖLÜM 2'ye bakın).

2: Apex Legends FPS Sayacı (Origin'den) Nasıl Açılır ?

Apex Legends'de FPS Sayacını (Başlangıç) görüntülemek için aşağıda verilen adımları izleyin

Adım 1: Origin Client'ı açın.
    Adım 2: "Origin" Seçeneğine tıklayın - ÜST SOL köşede.
    Adım 3: Seçenekler listesinden "Uygulama Ayarları" nı seçin.
    Adım 4: Yeni bir pencere açılacak, DAHA FAZLA seçeneğine (Üst SAĞ taraf) tıklayın.
    Adım 5: "Origin IN-GAME" seçeneğini seçin.
    Adım 6: İki Ana Seçenek içeren yeni bir pencere açılacaktır: Oyun İçinde Menşei ve Oyun Sırasında.
    Adım 7: Oyun Sırasında bölümünde "FPS Sayacını Görüntüle" seçeneği bulunacaktır.
    Adım 8: Ekran FPS Sayacı için mevcut seçenekler listesinden istediğiniz ekran köşesini seçin. Mevcut seçenekler Üst Sağ, Üst Sol, Alt Sağ ve Sol Alt olacaktır.

28.png
    29.png
    30.png

Keyifli Oyunlar forum.oyunortagim.com.tr okurları. :)