Örnek Resim

sTRoffical

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
Kaizen Games Game Master
Co Admin
Paylaşımcı
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
775
Tepkime puanı
101
Time online
2d 17h 57m
Puanları
33
Konum
IĞDIR
Best answers
0
call-of-duty-mobile-1-milyon-dolar-dagitacak.jpg
,
Call of Duty Mobile’ın yapımcısı Activision, Sony sponsorluğunda düzenlenen Call of Duty Mobile World Championship 2020 turnuvasını 30 Nisan’da başlatacağını duyurdu. Call of Duty Mobile turnuvası ile 1 milyon doları aşkın ödül sahibine kavuşacak.

Call of Duty Mobile turnuvası başlıyor
Veteran veya üstü oyuncuların katılabileceği turnuva, Sony sponsorluğunda gerçekleştirilecek ve bu sponsorluk ile birlikte oyunu temsil eden birçok ürün ve 1 milyon doları aşkın ödül sahiplerine kavuşacak.

30 Nisan tarihinde başlatılacak ilk ön elemeler 24 Mayıs’a kadar devam edecek. Bu elemelere veteran veya üstü tüm oyuncular katılabilecek. Ayrıca oyuncunun 18 yaşını tamamlaşmış olması gerekiyor. Bunun yanı sıra uygun konumlarda ikamet etmesi koşullar arasında yer alıyor.

İlk tur katılımcılarına hangi ödüller verilecek?
Öncelik olarak her katılan oyuncuya, oyun içi bir ödül verilecek. Bu ödülün ne olduğu bilinmiyor. Ayrıca puan kazandıkça yeni oyun için ödülleri daha kazanmaya devam edeceksiniz.

2. tur ön elemelerine geçtiğiniz takdirde ise hafta sonu oynayacağınız her oyunda yeni oyun içi ödüller kazanmaya devam edeceksiniz.

Turnuva hakkında daha fazla detay öğrenmek için: Buraya tıklayın
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst