Örnek Resim

DC Universe Online Hakkında Bilgi (DC Universe Nedir?)

BlisTR

Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin !
Onaylanmış Üye
Katılım
20 Haz 2020
Mesajlar
16
Tepkime puanı
18
Time online
6h 17m
Puanları
1
Konum
Gaziantep
Best answers
0
Oyuncu
Metin2 CSGO
1593715118678.png


Süper kahramanlarla birlikte dünyayı kurtarmaya hazır mısınız? Batman, Superman, Flash, Zatanna ve Power Girl gibi süper kahramanlardan birini seçerek şehri kötülüklerden kurtarabilir ya da Joker, Catwoman, Doomsday veya Lex Luthor gibi kötü karakterlerden istediğinizle şehri kaosa sürükleyebilirsiniz.

1593715146619.png


Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen MMORPG oyunu DC Universe Online'da çizgiroman ve çizgifilmlerden tanıdığımız birçok karakterin yerine geçebiliyorsunuz. İyiler ve kötüler olmak üzere 2 gurubun bulunduğu oyunda çok geniş bir karakter yapılandırma seçeneği bulunuyor. Kahraman veya kötü karakterleri orjinal kostüm ve yetenekleriyle kullanabileceğiniz gibi, kendi isteğinize göre özelleştirmeniz de mümkün.

1593715166616.png


Logo'dan pelerine, saç stilinden ayakkabı modeline kadar bir çok detayın özelleştirilebildiği oyunda karakterinizin özel güçlerini ve yeteneklerini de siz belirliyorsunuz. Örneğin Superman'ı binalara tırmanabilen bir silahşöre dönüştürebilir veya Joker'e pelerin takıp göklerde uçurabilirsiniz.

Avrupa (EU) ve Amerika (US) olmak üzere 2 ana sunucunun bulunduğu oyunda PvP ve PvE olmak üzere 2 alt sunucu bulunuyor. Oluşturduğunuz karakter ile sadece tek sunucuda oynayabilir ve tek üyelikle birden fazla karakter oluşturabilirsiniz.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst