Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Oyunlar
 • Diğer Oyunlar
 • Death Stranding'de Porter Grade nedir?

  CerkutaY

  Moderatör
  Onaylanmış Üye
  13 Kas 2020
  242
  63
  Çevrimiçi zamanı
  1d 13h 15m
  18
  26
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Merhaba Arkadaşlar...!


  Death Stranding rehberinin bu sayfası Porter Grade'i açıklıyor . Mevcut hamal derecesi hakkında bilgi veren pencere her zaman bir siparişin bitiminden sonra görünür. Ancak, ilk bakışta bu mekanizma belirsiz görünebilir.

  1.jpg  Kapıcı Derecesi penceresi, ister ana görev ister yan görev olsun, tamamlanan her siparişten sonra görünür. Porter Grade penceresi, yeni bir deneyim düzeyine ulaşmakla karşılaştırılabilir - alınan beğeniler, Sam'in beş kategorisini geliştirmek için kullanılır .

  Bir siparişi tamamladığınızda, oyun performansınızı analiz edecek ve çeşitli başarılar için size beğeniler verecektir. En fazla sayıda beğeni, görevleri tamamlamak ve gereksinimlerini% 100 oranında yerine getirmek için elde edilebilir (örneğin, mümkün olan maksimum kargo sayısını sağlamak için). Örneğin, kargoya zarar vermekten kaçınmak veya zaman sınırından çok önce teslim etmek için beğeniler elde edilebilir. Bu beğenileri seçilen kategorileri geliştirmek için harcarsınız . Genellikle görevleri tamamlamak, yaklaşık 2-3 kategoriye beğeni göndermenize izin verir. 5 kategorinin tamamını eşit şekilde geliştirebilmeyi beklemeyin.


  2.jpg

  Bir Porter Sınıfı kategorisinin 10 seviyeye kadar her gelişimi size bir ödül verir; bu, örneğin, kahramanın istatistiklerini artırır veya kampanya boyunca ilerlemenize yardımcı olur .

  Yeni Köprü Bağlantıları seviyelerine ulaşmak , beğenileri daha da faydalı hale getirmek için diğer oyuncularla İplik Sözleşmeleri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca diğer oyunculardan malzeme isteyebilecek ve daha fazla beğeni verebileceksiniz.
  Teslim Süresinde yeni seviyelere ulaşmak , kahramanın daha az yorulmasını sağlayacaktır.
  Teslimat Hacmi'nde yeni seviyelere ulaşmak , bu istatistiği her artırdığınızda maksimum kapasite sınırını 5 kilogram artıracaktır.
  Kargo Durumunda yeni seviyelere ulaşmak , vücudun dengelenmesine yardımcı olur ve dengeyi kaybetme ve yere düşme riskini azaltır. Ayrıca Sam, bilincini kaybetmeden önce stresli durumlarda daha uzun süre dayanabilir.
  Miscellaneous'da yeni seviyelere ulaşmak , alınan beğeni sayısını artırır, yani kahramanı geliştirme hızını artırır.
   

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Teşekkürler.
   
  Üst