Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Path of Exile
 • [DUYURU] Deliryum Sunucusu Durumu Güncellemesi

  nGelys

  Onaylanmış Üye
  Onaylanmış Üye
  24 Mar 2020
  41
  3
  Çevrimiçi zamanı
  2h 8m
  8
  Best answers
  0
  Exile Path: Delirium'un bugün lansmanı rekor sayıda oyuncu gördü - ilk saatte 237.170 eşzamanlı oyuncunun zirvesi. Lansman için inanılmaz katılımdan son derece memnunuz olsa da, konuşmak istediğimiz bazı sunucu sorunları var.

  Büyük bir lansman bekledik ve genellikle yaptığımızdan çok daha fazla sunucu sipariş ettik, ancak özellikle bu makinelerin bazılarını internetten düşüren bir DDOS saldırısıyla birleştiğinde yeterli görünmüyor. Kapasiteyi geri kazanmak için bize ulaşır ulaşmaz daha fazla sunucu eklenecektir. Giriş yapan kişilerin oyun deneyiminin daha az etkilenmesi için bir giriş kuyruğu oluşturduk.

  Bu arada, düzenli oyun programlama ekibimiz, oyuncuların karşılaştığı sorunları düzeltmek için hata raporlarını ve istemci / örnek çökme dökümlerini işlemektedir. Şu anda bunların ilk setini yakında yeniden başlatma için 3.10.0b'lik bir yamada topluyorlar. İyi haber şu ki, bir oyun hatası açısından, bu şimdiye kadarki en sakin lansmanlardan biri. Keşke sunucu durumu hakkında söyleyebilseydim, ama şu anda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

  Daha fazla sunucu eklerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Bunun çok yakında çözüleceğini umuyoruz. Bu arada, lütfen Delirium'un tadını çıkarmaya devam edin! İşler istikrarlı olduğu anda sizinle birlikte oynayacağız.
   

  sTRoffical

  İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
  Admin
  T.C Vatandaşı
  27 Mar 2020
  821
  140
  Çevrimiçi zamanı
  3d 11h 38m
  33
  IĞDIR
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Csgo, valorant, pubg
  Başarılı bir konu olmuş teşekkürler.
   

  Tunay SEZER

  Hayat işte ne getireceği belli değil...
  Admin
  Teknik Sorumlu
  Hakem
  Vip Üye
  24 Şub 2020
  1,005
  211
  Çevrimiçi zamanı
  6d 20h 20m
  53
  Best answers
  0
  Oyuncu
  -
  Konu paylaşımınız için teşekkürler, başarılar :)
   
  Üst