Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Oyunlar
 • Oyun Dünyası
 • Epic Games'de Bu Hafta Ücretsiz Oyunlar (25 Kasım'a Kadar)

  Sahrap

  Deneme Moderatör
  Deneme Moderatör
  T.C Vatandaşı
  5 Kas 2021
  56
  25
  Çevrimiçi zamanı
  8h 27m
  8
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Kinght Online, Mt2, Valorant, Cs:Go
  Guild of Dungeoneering

  1.jpg  Haydi zindan mühendisliği yapalım!

  Guild of Dungeoneering, bir sürprize sahip sıra tabanlı bir zindan keşfi kart savaşıdır: Kahramanı kontrol etmek yerine onun etrafında zindan inşa edersin. Lonca (Guild) destelerinden çektiğin kartları kullanarak oda, canavar, tuzak ve tabii ki ganimet yerleştir! Bu sırada kahramanın nereye gideceği ve neyle savaşacağı konusunda kendi kararlarını veriyor. Ancak en derin zindanlarla başa çıkabilecek kadar güçlü olacak mı? Zindan turları arasında yeni maceracı sınıflarının ilgisini çekmek için yeni odalar inşa ederek Loncanı yönetecek ve kart desteni daha güçlü eşyalarla genişleteceksin.  KID A MNESIA EXHIBITION

  2.jpg


  KID A MNESIA, Radiohead'in 20 yıl önce açığa çıkardığı Kid A ve Amnesiac'ın çizim ve yaratıkları ve ayrıca söz ve ses kayıtları üzerine inşa edilerek yeniden bir araya getirilen ve yeni bir mutant yaşam verilen hararetli bir rüya alanı, görkemli bir mabet.
  Stanley Donwood ve Thom Yorke'un Radiohead'in Kid A ve Amnesiac albümlerindeki müziklere eşlik eden çarpık ve huzursuz çizimleri ve metinleri, kalemden yapılmış bir ormanda saklı bir binada hayata dönüyor ve sergi kavramının anlamını sınırlarına kadar zorluyor... ya da bambaşka bir şeye dönüştürüyor.
  Kid A ve Amnesiac'ın orijinal çok parçalı kayıtları, Stanley Donwood ve Thom Yorke tarafından milenyum ufukta görünürken yaratılan çizimler ile çevrelenmiş, aynı zamanda varlığı hem imkânsız hem de mümkün olan yaratıklarla dolu imkânsız ya da mümkün alanlar dizisine yayılmış ve yeniden şekillendirilmiş.  Never Alone (Kisima Ingitchuna)  34.jpg


  Never Alone, nesilden nesle aktarılmış geleneksel bir öyküden ilham alınarak, Alaska Yerlisi bir grup olan İnyupik'le iş birliği içerisinde geliştirilmiş, oynayanı adeta içine çeken bir bulmaca-platform oyunu.
  Donmuş tundralardan geçerken, kaygan buz kütlelerinden atlarken, yer altı mağaralarından yüzerek geçerken ve hem tuhaf hem tanıdık düşmanlarla yüzleşirken tek oyunculu modda her iki karakteri de yönlendirebilir veya bir arkadaşınla birlikte eşli modda oynayabilirsin.
  75'ten fazla "2014'ün En İyileri" listesinde yer almış, 2015 BAFTA Oyun Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Oyun" ödülünün yanı sıra 2015 Değişim için Oyunlar Ödülleri'nde (Games for Change Awards) "Yılın Oyunu" ve "En Büyük Etki Yaratan Oyun" ödüllerini almış olan bu oyunun yapım sürecine 40'tan fazla bilge Alaska Yerlisi, hikâye anlatıcı ve topluluk üyesi de katkıda bulundu.
  Dudak uçuklatan ortamları keşfedecek, kahramanca görevleri yerine getirecek ve İnyupik öykülerindeki efsanevi karakterlerle tanışacaksın. Üstelik tüm bunlar İnyupik dilinde, usta bir hikâye anlatıcı tarafından anlatılıyor.

  Özellikler​

  Nuna ve Tilki olarak oyna. Tek bir düğmeye basarak bu iki dost arasında dilediğin zaman geçiş yap ya da yerel eşli modda yan yana oyna. Çıktığın yolda başarıya ulaşmak için her iki karakterin de kendine has özelliklerinden faydalanman gerekecek. Nuna merdivenlere ve halatlara tırmanabilir, ağır nesneleri hareket ettirebilir ve bola'sını hedeflere fırlatarak bulmacaları çözebilir. Tilki, Nuna'nın erişemediği küçük yerlerden geçebilir, duvarlara tırmanabilir ve çok yüksek yerlere sıçrayabilir.
  NOT: Yerel eşli mod için en az bir adet Xbox 360 veya dengi oyun kumandası gerekir
  Kuzey Kutbu'nun zorlu dünyasına dal: Terk edilmiş bir sahil kasabasındaki pek de sağlam olmayan yapıların altından, arasından ve üstünden geç. Gizemli bir donmuş ormandaki tüyler ürperten sessizlikteki ağaç tepelerini keşfet. Ebedi kar fırtınasının haşin rüzgârlarına göğüs ger. Hayatta kalmanın imkânsız gibi göründüğü bu diyarda Nuna ve Tilki, yalnızca Yardımcı Ruhların (Helping Spirits) desteği sayesinde hayatta kalabilir.
  Büyüleyici açıklama videolarının kilidini aç: Bilgeler, hikâye anlatıcılar ve Alaska Yerli topluluğunun diğer üyeleri toplamda 30 dakikadan uzun süren bu röportajlarda kültürleri, değerleri ve oyuncuların kendilerini içinde buldukları muhteşem Kuzey Kutbu ortamı hakkındaki öykülerini ve bilge öğretilerini paylaşıyor.  Bu oyunları 25 Kasım Saat 19:00'a kadar EPİC GAMES'den ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
   
  Üst