Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Firstblood
 • BlisTR

  Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin !
  Onaylanmış Üye
  20 Haz 2020
  16
  19
  Çevrimiçi zamanı
  6h 18m
  1
  Gaziantep
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2 CSGO
  1593715404435.png

  First Blood Hakkında Bilgi

  Oasis Game
  tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan First Blood Er Meydanı (ilk kan), yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir MMOFPS oyunudur. Kolay anlaşılır arayüzü, 3 boyutlu grafikleri ve zengin içeriğiyle dikkat çeken First Blood Er Meydanı, düşük sistem gereksinimleri sayesinde her yerde her bilgisayardan rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun.

  Depo, çöl, tren istasyon, buzul, nükleer üs gibi çeşitli ortamların işlendiği farklı büyüklükteki haritalarıyla her zevke hitap eden oyunda, takım çatışması, bireysel çatışma, bomba kurma, mutasyon, boss savaşı gibi farklı kurguda bir çok oyun modu da bulunuyor. Özel karakterleri, zengin silah ve mühimmat seçenekleriyle de dikkat çeken First Blood‘da rütbe sistemi sayesinde kazanılan maç, ölme ve öldürme sayısı gibi değerlere göre yüksek rütbelere ulaşarak yeteneklerinizi arttırabiliyorsunuz.

  Makinalı tüfek, tabanca, keskin nişancı tüfeği ve yakın mesafe silahıyla birlikte sis, flaş ve tahrip gücü yüksek bomba çeşitlerinin de bulunduğu oyunda, çatışma esnasında üzerinizde aynı anda bomba, bıçak, tabanca ve ağır silah bulundurabiliyorsunuz.

  Ayrıca gelişmiş karakter ayarlarında bulunan slot seçenekleri sayesinde, farklı mod ve haritalar için 4 ayrı silah seti oluşturabilir ve First Blood Er Meydanı oynarken bu setler arasında geçiş yapabilirsiniz.

  1593715451852.png
   

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Teşekkürler.
   
  Üst