Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Oyunlar
 • Oyun Çözümleri
 • Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2

  Forza Horizon 4'te Sezonlar Manuel Olarak Değiştirebilir mi?

  Ne yazık ki Forza Horizon 4, değişen mevsimleri biraz zorlaştırıyor ve hiç de bariz bir şey değil. Forza Horizon 4'ü İlkbaharda başlatacaksınız ve oyun, Yaz'ın kilidini açmak için bir etkinlikte yarışmadan önce ilerlemek için belirli bir Etki kazanmanız gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. İlkbaharda başladığınız yere dönene kadar Sonbahar ve Kışın kilidini açmak için bu işlemi tekrar edersiniz. Bu, Forza Horizon 4'teki sezona bir tür giriştir ve oyun bu noktadan itibaren bir döngüye girer.

  İlkbahar'a geri döndükten ve yıllık döngüyü tamamladıktan sonra, Forza Horizon 4 sizi sezonluk bir sunucuya yerleştirir. Her hafta sezon bir sonrakine geçecek ve normal oyun sırasında bu mevsimsel döngüden çıkamazsınız.

  Ancak, bunu aşmak ve yarışmak istediğiniz sezonu manuel olarak seçmek için küçük bir numara veya hile var. Forza Horizon 4'teki Blueprint özelliğini kullanabilir ve özel bir yarış oluşturabilirseniz, hangi sezonda yarışmak istediğinizi seçebilirsiniz. Yani, Yaz ortasındayken İlkbahara geri dönmeyi özlüyorsanız, bunu özel bir yarışta yapabilirsiniz. Bunun da ötesinde, arkadaş listenizdeki oyuncular da bu özelliği kullanabilir ve daha sonra seçtikleri sezon için kendi özel parkurlarını seçmenize izin verebilir. Sunuculara bağlı sezonları atlatmanın ideal bir yolu değil, ancak mümkün olan tek yol bu.

  39cd7fb0dc219c82a.jpg
   
  Üst