Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Genel Hosting
 • Genel Hosting Şikayetleri
 • Genel Hosting Şikayetleri Bölüm Kuralları

  Durum
  Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

  Tunay SEZER

  Hayat işte ne getireceği belli değil...
  Admin
  Teknik Sorumlu
  Hakem
  Vip Üye
  24 Şub 2020
  1,005
  211
  Çevrimiçi zamanı
  6d 20h 22m
  53
  Best answers
  0
  Oyuncu
  -
  BÖLÜM KURALLARI
  * Firma hakkında 1 şikayet konusu açmalısınız, 1 üyenin aynı firma ile ilgili defalarca konu açması yasaktır,

  * Küfür veya hakaret içeren konular açmak yasaktır,

  * Sırf şikayet konusu açabilmek uğruna firmaları msnden ekleyip açıklarını bulup bu konular üzerine şikayet konusu açmak yasaktır,

  * X firması lisanssız whmcs kullanıyor vb. şeklinde konular açmak yasaktır. Bu tür durumlarda lisans satan firmaların sitelerindeki şikayet linklerinden şikayet edebilirsiniz.

  * Bölümde oyunortagim.com.tr ya da yöneticileri hakkında eleştiri bile olsa şikayet konusu açılamaz, şikayet mesajı yazılamaz. oyunortagim.com.tr yönetimine güvenmeyenlerin zaten forumda konu açmasına gerek yoktur. ( Bu durum forum yönetiminde bulunup, genel hosting ticareti yapan kişiler için geçerli değildir )

  * Forum yönetiminde bulunan ve genel hosting ticareti yapan bir yönetim üyesi hakkında açılan şikayetlerle doğrudan adminler ilgilenecektir, adminler dışında herhangi bir yönetim üyesinin bu konular ile ilgili işlem yapması yasaktır.

  * Şikayet firma adına olsa bile eğer konu içinde oyunortagim.com.tr yönetimi aleyhine yazı yazılırsa
  oyunortagim yönetimi konuyu silebilir.

  * Şikayet konuları açarken "Başlık" "İçerik" ve konu "Etiket" kısımlarında firmayı karalayıcı "dolandırıcı , sahtekar vb olumsuz" kelimeler geçtiği taktirde şikayetler onaylanmayacaktır.
  Kişinin firmaya zarar vermek adına art niyetle şikayet konusu açtığı düşünülürse cezai işlem uygulanacaktır.

  *Reklam yapmak,
  (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

  *Spam,Flood yapmak yasaktır.
  *Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

  *Facebook sayfa/profil linki ve MSN adresi paylaşmak yasaktır.
  Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.


  Formumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

  Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.

  Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir


  HANGİ DURUMLARDA KONU AÇMALISINIZ ?

  * Para verdiğiniz halde hizmet alamamışsanız,

  * Firma sizinle hakaret veya küfür içeren konuşmalar yapıyorsa,

  * Parayı alırken söz verdiği halde sonradan destek vermiyorsa,

  * Aldığınız hizmetten memnun değilseniz,

  * Başlangıçta belirtilen hizmetleri alamıyorsanız,

  Firma açtığı konularda ve sitesinde vereceği hizmetleri belirtmesine rağmen, müşterilerin daha sonra firmanın vermeyeceğini söylediği hizmetleri de almak istemesi ve bu yüzden firmayı suçlaması. Bu tür konulara izin verilmeyecektir. Lütfen hizmet almadan önce firmanın hangi konularda hizmet vereceğini tam olarak okuyup öyle alışveriş yapın.

  Şikayet konusu açmadan önce lütfen öncelikle sorunu firma ile çözmeye çalışın, çözemediğiniz durumlarda oyunortagim.com.tr üzerinden paylaşın. Her firmada aksaklıklar olabilir, sizin burada açtığınız konular belkide iyi niyetli firmalara da zarar verecektir.


  Not : Yukarıda yazılmamış olsa dahi
  oyunortagim.com.tr yöneticileri etik/ahlaki kurallar çerçevesinde, açılan konulara müdahale edebilir. Bu tür durumlarda insiyatif oyunortagim.com.tr forum yönetimindedir. oyunortagim yönetimi kurallarda herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler için ek bir duyuru yapmak zorunda değildir. Bu bölüme konu açarak ve bu foruma üye olarak bunu baştan kabul etmiş sayılırsınız.
   
  Durum
  Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  Üst