Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Mmo Oyunlar
 • Mobil MMO
 • KİNGDOM QUEST CRİMSON WARDEN 3D MMO OYUN TANITIM İNCELEME

  Tunay SEZER

  Hayat işte ne getireceği belli değil...
  Admin
  Teknik Sorumlu
  Hakem
  Vip Üye
  24 Şub 2020
  1,005
  211
  Çevrimiçi zamanı
  6d 20h 22m
  53
  Best answers
  0
  Oyuncu
  -
  Maceraya varmısınız? o zaman size tavsiye edeceğim bu oyunu göz önünde bulundurun.
  Oyunun dinamik yapısı ve iyiden de öte görüntü kalitesinin yanında her cihazda kasmadan oynama imkanı vermesi gerçekten takdir edilecek cinsten
  bende bu oyunu biraz araştırarak siz OyunOrtağım üyelerine sunmak istedim.

  Crimson Warden, fantastik mekanları ve ortamıyla açık dünya rol yapma oyunudur. Kralın en seçkin savaşçılarından birisi olan Kızıl Muhafız' la, kral ordusuyla lanetlenmiş diyarlara gelene kadar buradaki insanların güvenliğini sağlamak için düşmanlarla savaşmalısın. Kızıl Muhafız' ın fantastik serüvenine katıl, onlarca düşmanın üstesinden gel, daha iyi savaşmak için karakterinin yeteneklerini ve özelliklerini geliştir.

  En Güzeli ise Oyun dinamik aksiyonlu ve 3 boyutlu olmasına rağmen sadece 100 mb civarında, üstelik bir çok cihazda donma ve takılma sorunu olmadan yüksek oyun keyfine erişme fırsatı.

  Oyun Özellikleri:

  Gerçek bir RPG oyun deneyimi.
  Diyarlardan diyarlara gezinirken Kızıl Muhafız' a eşlik et, köy ve kasabalardaki insanlara yardım et, sayısız düşmanla savaş ve düşmanların üstesinden gel, görevleri tamamla ödülleri topla, karakterini güçlendir.

  Seviye atlama ve karakter gelişimi. Sınırsız olarak seviye atla, altınları topla, karakterinin özelliklerini ve yeteneklerini güçlendir. Yaratıklara karşı daha kuvvetli ol.
  Yüzlerce görev serisi. 120' den fazla ana görev ve yan görevleri tamamlayarak güney diyarlarının kaderini değiştir. Mini haritanda aktif görevini takip etmeyi unutma.
  Lanetli düşmanlar. 20' den fazla düşman türüyle savaş, Goblinleri engelle, Orkları yok et, Karanesil büyülerini kaldır, lanetlenmiş insanların ruhlarını huzura kavuştur.
  3 boyutlu dünya. Crimson Warden fantastik 3 boyutlu ortamıyla ve manzaralarıyla ruhunuza dokunur. Dinamik ve 3 boyutlu Crimson Warden evreni ile etkileşimde kal. Kutuları kır, kasaları aç, sandıkları parçala. Altınları ve madenleri topla.
  Müzikler ve sesler. Crimson Warden arka plan müzikleri ve aksiyon anında değişen ses efektleriyle oyundan yüksek haz alma hissiyatının garantisini veriyor. Ve tabiki Türkçe dil desteğide mevcut.

  4159_maxresdefault-jpg_.jpg
  5.jpg
  6.jpg
   

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Teşekkürler. :)
   
  Üst