Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • LoL
 • LoL Etkinlikleri
 • sTRoffical

  İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
  Admin
  T.C Vatandaşı
  27 Mar 2020
  822
  140
  Çevrimiçi zamanı
  3d 11h 40m
  33
  IĞDIR
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Csgo, valorant, pubg
  1587824845889.png
  Riot Games, League of Legends'ın Sezon Ortası Turnuvası'nın (2020 MSI) iptal edildiğini açıkladı. Koronavirüs salgının dünya çapında etkisinin azalmaması, geliştiriciyi önlem almaya itti.

  Koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getiren turnuvalar ve etkinlikler gerçekleştirilemiyor. Son olarak Riot Games de bu yılki League of Legends Sezon Ortası Turnuvası'nı (MSI) iptal ettiğini duyurdu.
  Riot Games, turnuvayı ilk olarak mayıs ayından temmuz ayına kadar erteleyerek salgın sürecini atlatmayı düşünüyordu, ancak o zamana kadar MSI'ın devam edebilmesi için yeterli şartlar oluşamayacak gibi görünüyor. Bu nedenle League of Legends e-spor başkanı John Needham bir blog yazıyla 2020 MSI etkinliğini iptal etme kararı aldıklarını açıkladı.​
  Riot Games, LoL için alternatif e-spor etkinlikler planlayacak
  1587824859177.png
  LoL e-spor başkanı John Needham, "Sağlık otoritelerinin, yerel hükümetlerin, bölgesel lig ve takımların, seyahat uzmanlarının ve hissedarların görüşlerini göz önünde bulundurarak 2020 yılında MSI'ı iptal etme kararı aldık. Böyle bir kararın oyuncular, takımlar, ekipler, partnerler, medya ve taraftarların sağlığı için gerekli olduğunu düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

  League of Legends Sezon Ortası Turnuvası'nın iptali, Dünya Şampiyonasını da etkileyecek. Riot Games'in bölgesel katılımcıların belirlenmesi de dahil olmak üzere, Dünya Şampiyonası üzerindeki planlarında değişiklikler yapması zorunlu görünüyor.

  1587824869560.png
  Bununla birlikte MSI'ın iptali, League of Legends e-spor etkinliği olmayacağı anlamına gelmiyor. Needham, tüm Riot ekipleriyle birlikte hareket ederek alternatif etkinlikler planlayacaklarını açıkladı. Etkinliklerin çevrimiçi olarak bölgesel çapta yapılması muhtemel, ancak böyle bir sistem uluslararası rekabet için pek mümkün görünmüyor. Riot Games, ilerleyen dönemde LoL Dünya Şampiyonası hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya devam edecek.​
   

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Bilgilendirme için teşekkürler. :)
   
  Üst