Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Mmo Oyunlar
 • Tarayıcı Tabanlı
 • Legend Online İncelemesi

  Sahrap

  Deneme Moderatör
  Deneme Moderatör
  T.C Vatandaşı
  5 Kas 2021
  56
  25
  Çevrimiçi zamanı
  8h 27m
  8
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Kinght Online, Mt2, Valorant, Cs:Go
  Savaş oyunları kategorisinin en popüler oyunu olan Legend online, tarayıcı tabanlı olarak oynanabiliyor olmasıyla büyük ilgi gördü. Legend online 2014 yılının en iyi tarayıcı tabanlı oyunu seçildi ve 2015 yılına da bomba gibi bir giriş yaptı. Bu başarının ardından Legend online 2 oyunu çıkarıldı. Ama ülkemizde halen Oasgames Legend Online'nin hazırladığı birinci oyunu ilgi görmekte. Kendine has grafiklerinin yanı sıra, legend hızlı giriş sistemi de oyunculara kolaylık sağlıyor. Ayrıca Legend online Türkçe oynanıyor olmasıyla Türk oyuncuların gönlünde önemli bir yer edindi.
  legend.jpg

  İlk olarak Legend online kayıt formunu doldurup üye olmanız gerekiyor. Sonrasında Legend online kur seçeneğine tıklayarak hızlı giriş sistemini bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Tabi tüm bunlar için legend online anasayfa ziyaret edip oradan bu isteklerinizi yerine getirecek seçimleri yapmanız gerekiyor. Oldukça beğenilen oyunu sizlere ekip olarak öneririz. En son olarak oyunun 2014 yılında online savaş oyunları kategorisinde de birinci olduğunu hatırlatmak isteriz. Hem şehir kurup hem de kahramanınızı geliştireceğiniz online legend oyunu denemenizi öneririz.

  Oyunun savaş deneyiminin bir diğer özelliği de savaş esnasında anlık kararlar vermeyi gerektiren Quick Time Event (QTE) sahneleri. Bu özellik oyuncuların her seferinde farklı bir savaş deneyimi yaşamalarını sağlayacak. Oyundaki karakterlerini ve evcil hayvanlarını seçtikleri çeşitli özellikler ve eşyalarla güçlendirebilen oyuncular, yönettikleri şehirleri de geliştirebilecekler.
   
  Üst