Metin33
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Metin2genel
  • Metin2 Teknik Yardım
  • Metin2 Oyun Senin için Mevcut Değil Hatası Çözümü

Tunay SEZER

Hayat işte ne getireceği belli değil...
    Admin
    Teknik Sorumlu
    Hakem
    Vip Üye
    24 Şub 2020
    1,005
    211
    Çevrimiçi zamanı
    6d 21h 26m
    53
    Best answers
    0
    Oyuncu
    -
    Selam arkadaşlar bu gün sizlere metin2 oyun senin için mevcut değil hatasının çözümünü vermeye çalışacağım. Bu hata son zamanlarda çok meydana gelmeye başladı ve kaynaklandığı sebepte çok saçma bir sebep umuyorum ki bu konu size yardımcı olur. Bu hatanın iki adet kaynaklanma sebebi var birinci sebebi bilgisayara vpn kurmayın vpn kurduğunuz zaman kullanıp kapattığınızda sistem size kalıcı olarak engel atar ve destek sistemi ile uğraşmak durumunda kalırsınız. Ek olarak destek sistemide bir çözüm üretememekte. Beni size vereceğim yöntem bir alternatiftir %80 çözüm yoludur VPN actığınızda hesap otomatik kitlenir haberiniz olsun.

cbr.jpg

Buradan giriş yapın ve bir tane üyelik açın ve Real bir mail üzerine hesap oluştrun. Gameforge Clientten Eposta değiştire tıklayıp yeni e postanızı girin ve ardından onay kodunuda girin Hata alırsanız Gameforce Clientten çıkış yapın ve yeni açtığınız maille tekrar giriş yapın oyuna girip bir server seçtiğiniz zaman oyun komple kapanacak ve tekrardan oturumu kapat diyelim ve eski mail adresimizle giriş yapalım. giriş yaptıktan sonra oynaya basıp oyna girebilirsiniz.Eğer charı ortak kullanıyor iseniz ortağınızda aynı işlemi yapmak durumunda kalıyor. Unıtmayın kesin bir çözüm değil geçici bir çözümdür bu iyi forumlar dilerim esen kalın.

Eskiz

🇹🇷 Bozkurtlar Diriliyor 🇹🇷
    Onaylanmış Üye
    27 Mar 2020
    466
    29
    Çevrimiçi zamanı
    1d 3h 20m
    18
    Antalya
    www.aktifhost.net
    Best answers
    0
    Paylaşım için teşekkürler.

sTRoffical

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
    Admin
    T.C Vatandaşı
    27 Mar 2020
    840
    141
    Çevrimiçi zamanı
    3d 21h 13m
    33
    IĞDIR
    Best answers
    0
    Oyuncu