Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Metin2genel
 • Karakter Gelişimi
 • Metin2TR Başlangıçtan En Son Seviyeye Kadar 10 Adımda Karekter Gelişim Klavuzu

  Tunay SEZER

  Hayat işte ne getireceği belli değil...
  Admin
  Teknik Sorumlu
  Hakem
  Vip Üye
  24 Şub 2020
  1,005
  211
  Çevrimiçi zamanı
  6d 20h 22m
  53
  Best answers
  0
  Oyuncu
  -
  Adım 1: Oyunumuza giriş yaptıktan sonra hiçbirşeyimiz olmadığı için ilk olarak oyun görevlerini yaparak level, para kasmaya başlamalıyız ve görevlerimizi kesinlikle görevin verdiği levelde yapmalıyızki verdiği ödül tatmin edici şekilde olsun.

  Adım 2:
  Görevlerden ve slotlardan kazandığımız para ile özellikle savunmalı eşyalarımıza + basmalıyız. Daha sonrasında oyunun en önemli moblarından biri olan levelimize uygun metinleri kesmeye çalışmalıyız. İçerisinden elde ediceğimiz beceri kitapları ve yükseltme malzemeleri ilk başlarda işime çok yaramayacağı için satmak daha iyi olacaktır.

  Adım 3:
  Levelimiz artık biraz daha yükseldikten ve biraz daha para kazandıktan sonra artık 2. köye geçmeliyiz. Orada daha yüksek içerik çıkarabileceğimiz slot ve metinler olduğu için onlar ile farm yapmaya devam etmeliyiz.

  Adım 4:
  Levelimiz 25. seviyeye ulaştığında daha kolay ve daha çok hasar ile farm yapmamız için at almamız gerekmektedir. Bunun için 2. köylerden gidebileceğimiz "Maymun Zindanı" haritasına giderek orada at madalyonu düşürmeli ve seyisden at görevleri ile at almalı, hergün görev yapıcak şekilde atımızı yükseltmeliyiz.

  Adım 5:
  Biraz daha güçlendikten sonra oyun eventlerini oyunun resmi sitesinden saatlerini takip ederek eventlerden yararlanarak bütçemizi ve gelişim eşyalarımızı yükseltmeliyiz.

  Adım 6:
  Artık biraz daha levelimiz yükseldiği için skillerimizi güçlendirmemiz gerekmektedir. Düşürdüğümüz veya satın aldığımız karekterimize uygun beceri kitapları ile skillerimizi geliştirerek daha çok hasar vurmalıyız.

  Adım 7: Belli bir farm ile para yaptıktan sonra daha üst bölgelerde farm yapmak için eşya almamız gerekmektedir. Oyunda diğer oyuncuların kurduğu pazarlardan ucuz eşya al-sat yaparak paramızı katlamalıyız.

  Adım 8: Bu kazandığımız paralar ile itemlerimizi güçlendirdikten sonra artık levelimize göre güzel içerik çıkabilecek bosslara yönelmeliyiz. Oyundan loncalara girerek kendinize arkadaş edinebilir, beraber boss kesebilirsiniz.

  Adım 9: Biraz daha para kastıktan sonra artık tek başınıza boss keserek daha yüksek içerik kazanmak için tüm paranızı eşyalarınıza yatırmalısınız ve tek başınıza boss girmelisiniz.

  Adım 10: Buralardan kazandığınız paralarla artık düelloluk hesap dizebilir oyunu daha eğlenceli bir şekle çevirebilirsiniz.

  İyi forumlar, sağlıcakla kalmanız dileğiyle...
   

  Caner Erdi

  Profesyonel Hizmetler..
  Onaylanmış Üye
  22 Şub 2020
  36
  4
  Çevrimiçi zamanı
  3h 27m
  8
  29
  Best answers
  0
  Teşekkürler.
   

  sTRoffical

  İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
  Admin
  T.C Vatandaşı
  27 Mar 2020
  822
  140
  Çevrimiçi zamanı
  3d 11h 40m
  33
  IĞDIR
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Csgo, valorant, pubg
  Başarılı bir konu olmuş teşekkürler.
   

  mustafabptr

  Onaylanmış Üye
  Onaylanmış Üye
  2 Nis 2020
  340
  13
  Çevrimiçi zamanı
  3h 19m
  18
  Best answers
  0
  Konu için teşekkürler.
   

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Teşekkürler. :)
   
  Üst