Örnek Resim

Pokemon GO: PvP Moduyla Geliyor

Tunay

Hırs başarısızlığın son sığınağıdır.!
Hakem
Co Admin
Yarışma Organizatörü
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
928
Tepkime puanı
119
Time online
4d 5h 40m
Puanları
33
Ödüller
2
Best answers
0
Pokemon-go-pvp.jpgPokemon GO geçtiğimiz senede çıktığında bir akım olmuştu ve Pokemon GO yu bekleyen tüm oyuncular, oyun açıldığı gibi evlerinden dışarı çıkıp pokemon avlamaya çıkmışlardı ve bir süre geçtikten sonra her şeyin akımı bittiği gibi pokemon avlamanın da sıktığını görmüştü oyuncular. Malum ülkemizde güncellemelerinin gelmemesi, oyuna girişlerin sorunlu olmasından dolayı oyun pasif duruma düşmüştü.

Şimdi ise Pokemon GO yapımcıları yeni bir sistem daha ekleyerek Pokemon GO PvP moduyla karşımıza çıkacak. Hatırlarsanız Pokemon GO da belirli kontrol bölgeleri vardı ve o bölgeleri ele geçirmeye çalışanlar ve o Kontrol Bölgesinin Lideri vardı. Şimdi ise yolda karşılaştığımız pokemon go oyuncusuyla pvp atabileceğiz yani pokemonlarımızı savaştıracağız.

Oyunun aktif olduğu yani oynanabilir durumda olduğu zamanlar takas sistemi, ticaret ve hediye etme gibi özellikler geleceği bekleniyordu fakat bu özellikler bu yeni güncelleme ile ortaya tekrardan kesin bir şekilde çıkacak. VR Desteği de oyunda mevcut olacak. Fakat bu güncellemelerinin ne zaman geleceği hakkında en ufak bir tarih yok.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst