Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Mobil Oyunlar
 • Pokemon Go
 • Pokemon GO'da En Yüksel Saldırı Becerisine Sahip 5 Pokemon

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2

  1 - Deoxys​


  1.jpeg
  (Görüntü Deoxys Adlı Pokemona Aittir)

  Deoxys Pokemonundan Kısaca Bahsedeyim ;

  Bir uzaylıyı andıran kötü havalı bir Pokemon olmanın dışında, Deoxys, Pokemon GO'da yüksek bir saldırı statüsüne sahip olmak söz konusu olduğunda neredeyse rakipsizdir.

  Bu Psişik tip, muazzam bir 345 Saldırı statüsüne sahiptir. Bu nedenle, birine sahip olacak kadar şanslı olan herhangi bir oyuncu, düşmanları son derece güçlü bir Böcek, Hayalet veya Karanlık Tip Pokemon kullanmadıkça, hemen hemen durdurulamaz olacaktır. Saldırı gücünden bahsetmiyorum bile, yalnızca saldırı biçiminde olursa artar.

  Ne yazık ki, normal haliyle, Deoxys, diğer istatistikleri söz konusu olduğunda heyecanlanacak pek bir şey değil. It's Defense sadece 115 ve Dayanıklılığı sadece 137. Yine de, bu Pokemon inanılmaz derecede etkileyici bir saldırı gücü!

  2 - Mewtwo​

  2.jpeg
  (Görsel Mewtwo Adlı Pokemona Aittir.)

  Birazda MewTwo'dan Bahsedelim;

  Mewtwo, güçlü bir saldırı gücü isteyen oyuncuların kaçırmak istemeyeceği Medyum tipi bir Efsanevi Pokemon'dur.

  Pokemon'un Saldırı statüsü şaşırtıcı bir 300'dür ve 214'te oturan oldukça iyi bir Dayanıklılık statüsüne sahiptir. Confusion ve Psystrike hareketlerini bilen bir Mewtwo, hiçbir antrenörün savaşta karşılaşmak istemeyeceği bir rakip olacaktır.

  3 - Rampardos

  3.jpeg

  (Görsel Rampardos Adlı Pokemona Aittir)

  Gelin Biraz da Rampardos Adlı Pokemondan Bahsedeyim sizlere;

  Rock tipi Pokemon genellikle savunma becerileriyle daha iyi bilinirken, Rampardos kesinlikle 295'lik Saldırı statüsü ile daha çok beğeniliyor.

  Bu hantal Pokemon, herhangi bir muhalefetin kalbinde korku yaratacak - özellikle Smack Down ve Rock Slide hareketlerini biliyorsa.​

  4 - Slaking​

  4.jpeg
  (Görsel Slaking Adlı Pokemona Aittir)

  Kısaca Slaking'den de Bahsedelim :

  Slaking, sadece 290'lık etkileyici bir Saldırı statüsüne sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Pokemon GO'daki herhangi bir montan en yüksek Maks CP'ye sahip olan Normal tip bir Pokemon'dur .

  En güçlü hamleleri kesinlikle kullanamasa da, Slaking, 5.000'in üzerinde 50. seviyedeki Maks CP'sine ek olarak böylesine etkileyici bir Saldırı statüsüne sahip olduğu için yerini kazanır.

  5 - Rayquaza​

  5.jpeg
  (Görsel Rayquaza Adlı Pokemona Aittir.)

  Son Olarak Rayquazadan Bahsetmezsek Olmaz:

  Rayquaza, kesinlikle oyundaki en iyi saldırganlardan birini yapan Efsanevi Ejderha / Uçan tipi bir Pokemon'dur.

  Çift tipine sahip olması, savaşta altı farklı türe karşı dayanıklı olmasını sağlar. Rayquaza'nın Saldırı statüsü şu anda 284'te duruyor ve Dragon Tail ve Outrage hamlelerini biliyorsa, bir rakibin dikkatini çekmesi daha iyi olur.​
   
  Üst