Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Knight Online
 • Knight Online Görevler - Rehberler
 • Portu / Kurian Sınıfı

  Sahrap

  Deneme Moderatör
  Deneme Moderatör
  T.C Vatandaşı
  5 Kas 2021
  56
  25
  Çevrimiçi zamanı
  8h 27m
  8
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Kinght Online, Mt2, Valorant, Cs:Go
  1.jpg


  2.png


  Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kurdular. Kısa sürede geliştiler.
  Mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler.
  Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus'un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.

  Burka: Ölene kadar pes etmezler. Bu çok popüler olmayan savaşçılar yakın dövüş ustasıdırlar ve çeşitli silahlar kullanabilirler. Ayrıca kendi müttefiklerini koruyacak yetenekleri de vardır.

  Burka Master: Tüm kılıç çeşitlerinde ustalaşmışlardır ve karşı ırktan gelecek atakları tamamen durdurabilecek özel bir yeteneğe sahiptirler.

  3.png


  Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kurdular. Kısa sürede geliştiler.
  Mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler.
  Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus'un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.

  Daphne: Savaşlarda her zaman en önde dururlar ve sahip oldukları üstün fiziksel güç sayesinde birliklerini korurlar.

  Daphne Hero: Şeytani güçlerini ortaya çıkaran öfkeli yetenekleri vardır. Daphne Kurianlardan daha güçlüdürler.


  Portu/Kurian, dış görüntüsü ile savaş alanlarındaki tüm düşmanlarına korku salmaktadır ve savaş bölgelerinde bu karakter ile karşılaşan tüm düşmanları ne yapacaklarını şaşırıp olabildiğince bu vahşi savaşçının yakınlarından uzaklaşmaya çalışmaktadırlar. Düşmanların savunmalarının büyük bir yüzdesini yok etme, düşmanlarını yavaşlatma, hedef aldığı düşmanı yanına çekme, düşmanı daha ne olduğunu anlayamadan onu aniden kilitleyebilme ve bulunduğu bölge içerisindeki tüm düşmanlarında şok etkisi yaratabilmek gibi birçok beceriye sahiptir.


  Başlangıç için ideal puanlar : MP-STR-HP


  ● Lv 10


  Çeşitli yaratıklar ile mücadele ederek artık 10. seviyeye ulaştınız ve sınıfınıza göre arzu ettiğiniz özellikleri seçme zamanınız geldi. Bunun için şehir merkezinde bulunan Grand Merchant ile görüşmelisiniz. Grand Merchant’a sağ tıkladığınızda 1st distrubition adlı bölümü seçerek, size özellik seçiminiz için gerekli olan 2 Skill Point verilecektir. Bu puanları K tuşuna basarak kullanabilirsiniz. Bu işlem için 3000 Noah’a ihtiyacınız olacaktır.

  Portu-Kurian Becerileri: Attack, Devil, Defence


  ● Kaleye Gitme Vakti!

  35. seviyeye
  geldikten sonra ise artık Moradon size yetmeyecek ve ırkınıza ait olan kalede yeni görevleriniz açılacaktır. Artık daha güçlü bir sövalye olduğunuza göre daha zor görevlerle ve güçlü yaratıklarla mücadele edebilirsiniz. Moradon merkezinde bulunan Gate üzerinden kendi ırkınızın kalesine gitme vakti. El-Morad iseniz townda bulunan El-Morad Warp Gate'e sağ tıklayın ve El-Morad Castle seçeneğini seçin. Karus iseniz Karus Warp Gate'e sağ tıklayın ve Luferson Castle seçeneğini seçin. Artık kendi ırkınızın kalesinde, karşı ırktan bağımsız şekildesiniz. Unutmayın ki karşı ırk savaşlarda sizin düşmanınızdır.


  ● Master Görevi

  Kalenizdeki görevlerinizi tamamlayıp, birçok yaratıkla mücadele ettiniz ve 60. seviyeye ulaştınız. Artık daha güçlü bir şövalye olmanın zamanı geldi. Bu seviyeye ulaştıktan sonra Master görevini tamamlayarak yeni ve daha güçlü beceriler kullanabileceksiniz. Master Görevini tamamlayabilmek için bulunduğunuz ırkınıza göre El Morad Castle / Luferson Castle bölgelerine gitmeniz [Grand Elder] Morbor isimli NPC üzerinde bulunan 2nd Job Change görevini tamamlamanız gerekmektedir. Bu görevi tamamlayabilmeniz için Urkthron's Essence, Alkeradeua's Essence ve Unstable Kentaraus' Heart parçalarına ihtiyacınız olacaktır. Bu parçaları temin edebilmek için [Captine] Urukthrone, [Captine] Alkedrada ve Centaur Foal yaratıkları ile mücadele etmeniz gerekmektedir. Mücadelenizin sonucunda yaratıkların kutusundan ilgili eşyaları temin edebilirsiniz.

  İlgili yaratık ile Linate / Raiba Village haritaları üzerinde karşılaşabilirsiniz.

  4.png


  İlgili yaratık ile Lunar Valley / Raon / Doda Camp haritaları üzerinde karşılaşabilirsiniz.

  5.png


  İlgili yaratık ile Lunar Valley haritası üzerinde karşılaşabilirsiniz.

  6.jpg

  70, 75 ve 80 yeteneklerini açmak için Spell Stone Powder gereklidir. Değerli olmayan kullanmadığınız old takılarınızı kırarak bu materyali elde edebilirsiniz. 70 yeteneği için 5, 75 yeteneği için 10 ve 80 yeteneği için 15 Spell Stone Power kullanmanız yeterlidir.


  ● Basit Beceriler(Basic)

  7.png

  ● Saldırı Becerileri(Attack)


  8.png

  ● Savunma Becerileri(Defence)

  9.png

  ● Şeytani Beceriler(Devil)

  10.png

  ● Geliştirilmiş Beceriler(Master)

  11.png


   
  Üst