Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Oyunlar
 • Konsol Oyunlar
 • KingRoux

  Moderator
  Moderatör
  T.C Vatandaşı
  12 Eyl 2021
  7
  10
  Çevrimiçi zamanı
  3h 49m
  1
  Zonguldak
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Merhaba OyunOrtağım Forum Üyeleri;

  Yüzüklerin Efendisi serisinin yeni bir heyecanlı oyunu piyasaya çıkartılmayı planlanıyor ve bu güzel oyunun içeriklerini sizlerle paylaşacağım. Tahminen 2022 yılında erişime sunulanacak bu oyun Yüzüklerin Efendisi hayranlarını çok etkileyeceğine inanıyorum. Hadi gelin birlikte yeni çıkacak oyunu inceleyelim. ;)

  Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir kez daha avuçlarının arasında tutma arzusuyla yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir. Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden dolayı Gollum kadar vahşi ve hain olabilirken, Sméagol kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabilir.


  J.R.R. Tolkien'ın hikâyesinde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum'un maceralarının çoğu henüz anlatılmadı. The Lord of the Rings: Gollum'da bu hikâyenin keyfine varacaksınız. Kara Kule'deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri'nin yanındaki zamana kadar her şeyi bulacaksın. Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için gizlilik, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın. Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek veya daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona göre bir şey. Verdiğiniz kararlar ve oynayış şekliniz Gollum'un kişiliğini doğrudan etkileyecek: Gollum ve Sméagol'un oluşturduğu iki taraf arasındaki mücadelede Gollum'un karanlık tarafının mı kontrolü ele alacağını ya da bir zamanlar Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Karar senin!

  Bu güzel oyunu herkesin beğeneceğini inanıyorum. Artık çoğu oyunun verdiğimiz kararlar doğrultusunda hikayenin gidişatı elimizde olması çok heyecanlı bir oyun zevki verdiğine inanıyorum. Bu oyunda onlardan biri olacaktır. Oyun Pc, Ps4, Ps5 ve Xbox Platformlarında oynanabilecektir. Türkçe Dil arayüz olması oynarken daha rahat olacaktır.

  Oyunun Fragmanını sizlere paylaşacağım. Umarım etkilenir ve beğenirsiniz.

  The Lord of the Rings: Gollum

  Konumu incelediğiniz için Teşekkür Ederim ve Bir diğer gelecek oyunlar hakkında görüşmek üzere Kendinize İyi bakın. ;)
   

  Tayfun Bey

  Deneme Moderatör
  Deneme Moderatör
  T.C Vatandaşı
  19 Eki 2021
  70
  26
  Çevrimiçi zamanı
  16h 23m
  8
  Bursa
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2,Silkroad
  Başarılı olacaklarını düşünüyorum 👍
   
  Üst