Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Valorant
 • VALORANT Forum
 • VCT 2022: EMEA Stage 1 Challengers Turnuvasında Ülkemizi Temsil Edecek Takımlar Belli Oldu!

  Sahrap

  Süper Mod
  Süper Moderator
  T.C Vatandaşı
  5 Kas 2021
  147
  46
  Çevrimiçi zamanı
  16h 49m
  18
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Kinght Online, Mt2, Valorant, Cs:Go
  VCT 2022: Türkiye Aşama 1 Challengers - Kapalı Elemeleri'nde ilk haftayı kazanan SuperMassive Blaze ve ikinci haftayı kazanan BBL Esports ülkemizi VCT 2022: EMEA Challengers 1 turnuvasında temsil edecek.


  VCT 2022: Türkiye Aşama 1 Challengers 1. Hafta kazananı SuperMassive Blaze oldu.​

  1.png

  SuperMassive Blaze VCT 2022: Türkiye Aşama 1 Challengers 1. Hafta Kapalı Elemeleri'nde gösterdiği başarılı performans ile ülkemizi VCT 2022: EMEA Challengers 1 turnuvasında temsil etme hakkını kazanmayı başaran ilk takım oldu. SuperMassive Blaze, sırasıyla ZeroZone, BBL ve Fire Flux takımlarını elemeyi başardı.  VCT 2022: Türkiye Aşama 1 Challengers 2. Hafta kazananı BBL Esports oldu.​


  2.png

  VCT 2022: Türkiye Aşama 1 Challengers 1. Hafta Kapalı Elemeleri'nde ilk hafta önce SuperMassive Blaze tarafından kaybedenler grubuna, kaybedenler grubunda ise Fire Flux ekibine elenen BBL Esports ilk hafta yaptığı hataları nötrlemeyi başardı ve 2. haftanın kazananı olarak ülkemizi VCT 2022: EMEA Challengers 1 turnuvasında temsil etme hakkı kazandı. BBL Esports, Kapalı Elemeler'in ilk turunda Thunderbolts Gaming'i elemeyi başarsa da ikinci turda Futbolist karşısında mağlup olarak kaybedenler grubuna düştü. Kaybedenler grubunda Galakticos, Surreal Esports ve Fire Flux ekiplerini elemeyi başaran BBL Esports finalde Futbolist'i de geçerek ülkemizi temsil edecek ikinci takım oldu.

  VCT 2022: EMEA Challengers 1 Turnavası grupları belli oldu.​


  3.png

  Temsilcilerimiz SuperMassive Blaze ve BBL Esports B grubunda Fnatic, Acend, Guild Esports ve G2 Esports ile mücadele edecek. Grubunu ilk sırada bitirmeyi başaran takım direkt olarak 2. turdan turnuvaya devam ederken, gruplarını son sırada bitiren takım ise VCT 2022: EMEA Promotion için katılım hakkı kazanarak turnuvaya veda edecek. Gruplarını 2. ve 3. sırada bitiren takımlar ise çapraz eşleşme ile gruplarını 1. bitiren takımların karşısına çıkmak için mücadele edecek.
   
  Üst