Metin33
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Oyunlar
  • Oyun Dünyası
  • Call of Duty Serileri
  • Warzone yönetmeni: 'Hileciler hayatımdaki en iyi işi mahvediyor

MT2

Onaylanmış Üye
    Onaylanmış Üye
    24 Nis 2021
    115
    38
    Çevrimiçi zamanı
    21h 4m
    18
    Best answers
    0
    Oyuncu
    DreamHeLL
    "Hileler güvenlik ekibimiz tarafından hallediliyor" dedi. "Ama şunu söylemeliyim ki, raporlama araçlarımız var, bir sürü insanı yasaklıyoruz ve hiç kimse hile yapanlardan bizden daha fazla nefret etmiyor. Bu içeriği oyuncular için yapıyoruz ve bunun oyununuzu mahvetmesine üzülseniz de, hayatımda yaptığım en iyi işlerden bazılarını mahvettikleri için ben de üzgünüm."

Hodge: "Bu oyunu, oyuncular için hazırladım ve takımdaki herkesin böyle hissettiğini biliyorum" diye devam etti. "Kalbimizi bu oyuna koyduk, 100 milyon oyuncumuz var, bir yıl oldu, bu çok büyük bir aşama ve şimdiye kadar yaptığımız en iyi işlerden bazılarını hilecilerin gelip mahvetmesi herkesten çok bizi rahatsız ediyor. Güvenlik ekibinin üstesinden geldiğini ve sürekli olarak güncellemeler yapacaklarını biliyorum."

image3e11552071ad0d64.png
    Activision Şubat ayında yaptığı açıklamada "aimbot, wallhack, trainer, stat hack ve texture hack" gibi birçok üçüncü parti yazılım da dahil olmak üzere 7/24 hileleri belirlemek ve bunlarla mücadele etmek için kaynak ayırdığını söylemişti. O zamandan beri şirket, hilecilere karşı yedi büyün ban dalgası yaptı. Son olarak 13 Nisan'da lansmandan bu yana toplamda 475.000'den fazla yasaklama yapıldığını söyledi.