Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Oyun Video Yayıncılığı
 • Youtube Oyun Kanalları
 • Youtube Artık Videolarda Reklam Göstermeyi Zorunlu Kılıyor

  Arslan

  Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
  Onaylanmış Üye
  5 Kas 2020
  118
  9
  Çevrimiçi zamanı
  13h 45m
  18
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2, CS:GO
  Değişiklikler şimdi ABD'de ve 2021'in ortasında diğer bütün ülkelerde uygulanmaya başlayacak. Reklama boğulacağız.


  18 Kasım’da YouTube, hizmet şartlarını güncelledi. Güncelleme kısa, ancak birçok radarın altında uçabilecek önemli bir değişiklik içeriyor. Hizmet şartlarını okuyan herkes bununla yüzleşiyor. İkinci noktanın altında, “reklamlar artık YouTube İş Ortağı Programı’nda (YPP) olmayan kanalların videolarında görünebilir. Kademeli olarak marka güvenli videolara reklam yerleştirmeye başlayacağız.”

  Youtube-Videolara-Reklam-Koymayi-Zorunlu-Yapiyor-2.jpg

  Bu güncelleme eskisinden farklı olarak, yalnızca içerik oluşturucuları tarafından para kazanılan videoların reklam gösterdiği durumlardan farklı. YouTube artık içerik oluşturucusunun YouTube iş ortağı olup olmadığına bakılmaksızın bir videonun önünde reklamlar gösterecek. Bu, yalnızca potansiyel olarak sinir bozucu reklamları yolunuza çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda YouTuber’ları ilk etapta bir reklamı gösterip göstermeme kararından da çıkarır. Destekleri için teşekkür etmek için reklamları devre dışı bırakan bir çok Youtuber vardı. Örneğin Türkiye’de Can Sungur bütün reklamları kaldırmıştı.

  Güncellemede, “Bu, reklam verenlerin kitleleriyle bağlantı kurmak ve işlerini büyütmek için YouTube’un tam ölçeğinden sorumlu bir şekilde yararlanmasına yardımcı olan Ev Feed’i reklamları gibi yeni çözümlere yaptığımız sürekli yatırımların bir parçası.” deniyor. Daha önce olduğu gibi, içerik oluşturucular, YouTube’un iş ortağı programı uygunluk kriterlerini karşılamaları durumunda iş ortağı olmak için başvurabilir: 12 ay boyunca biriken 4.000 herkese açık izleme saati ve 1000’den fazla abone sayısı.

  Değişiklikler şu anda ABD kanalları için sunulurken, hizmet şartları 2021’in ortasından itibaren diğer tüm bölgelerde geçerli olacak.

  YouTube Music Kullanıcılarının Beklediği Özellik Geldi ve Twitch Reklam Engelleyiciler ile Olan Savaşını Sürdürüyor haberlerimize de göz atabilirsiniz.
   

  Yunus DOGAN

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,304
  367
  Çevrimiçi zamanı
  7d 6h 18m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  Malesef yakında reklamdan geçilmez olacak.. Teşekkürler
   
  Üst