Örnek Resim

Astelia Online Astel Kartlarının Önemi Rehberi

Tunay

Hırs başarısızlığın son sığınağıdır.!
Hakem
Co Admin
Yarışma Organizatörü
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
928
Tepkime puanı
119
Time online
4d 5h 8m
Puanları
33
Ödüller
2
Best answers
0
Selam arkadaşlar bu gün sizler Astelia de Astel kartlarının ne işe yaradığını hangi stratejik özellikler barındırdığını anlatmaya ve göstermeye çalışacağım bu rehberde kafanıza takılan soruları gidermeyi amaçlamaktayım.Her kartın kendine özgü yetenekleri var. İşinize yarayacak kartlar ise tavsiyem tank karakter siz savaşırken slotun size vurmasını engeller slotun agrosunu kendi üzerine çeker bir diğer kart ise can basan karttır size can basar bir diğeri ise okçu kartıdır.
Yanınızda Üç adetten fazla kart basmıyorsunuz ve ayrıca oyunda sol üst barlardaki sarı bar kartların enerjisini göstermekte üç adet kart bastığınızda seri seri gitmeye başlar ve enerji bittiğinde yanınızda bir tane kart kalır bir tane kart kaldığında enerji tekrar dolmaya başlar. Astellerinizi nasıl koruyabileceğiniz hakkında birseyler söylemek gerekirse vuruşlardan kaçmak için "H" tuşunu kullanabilirsiniz tuşu kullandığınızda asteliniz yanınıza gelir.

15.jpg


Oyunda sarı potlar mevcut bu sarı potlar süreye göre değişiklik gösterebilir mesela bir tanesi kullandığımızda bize 20 dakika boyunca 2 adet aste kullanmaya izin veriyor en standart pottan bahsediyorum bu arada.

31.jpg


Potlar bittiğinde oyunda craftlayıp üretebiliyorsunuz ek olarak belli bir seviyeye kadar görevler veriyor. Astel kartlarını seviye atlata biliyorsunuz Asteller savaş stratejinize bağlı olarak çok avantaj sağlıyor. Astelleri kasmanızı öneririm siz astel kullandığınız sürece yanınızda durduğu için tecrübe kazanmaya devam eder ve en önemli nokta mesela astelini 5 seviye siz bunu 13 seviye bir yaratığın önünde kullanmamanız gerekir yoksa çabucak ölür. Astelleri yeteneklerinide geliştirebiliyorsunuz Asteller ölürse 2 dakika boyunca bekleme süresine girerler asteller değişik bekleme sürelerine sahip olabilir. Astellerin bazıları ise görev ile gelmektedir. Astellerin belli bir pasif yetenekleride var bazıları canınızı ve mananızı doldurmakta. Yukarıdaki yazıda yetenekleri var demiştim astellerin yetenek ağıcında özelik veren efsunl taşlar blunmakta b taşları rengine göre yuvalara koyabiliyorsunuz ve bir takım özellikler kazanıyorsunuz.

32.jpgBazı asteller ise seçtiğiniz sınıfa göre gelmktedir oyun başlangıcında otomatik veriliyor size bu asteller astelleri F1 tuşlarının olduğu kısmdan aktif edebilirsiniz.. Aynı zamanda oynn bonus sistem yapısıda size Astel kartı verebiliyor ve b Astel kartlarını her sınıf kullanabiliyor kazandığınız astel kartları b envaterde gözükmekte.

35.jpg
 
Örnek Resim

Similar threads

Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Cevaplar
0
Görüntüleme
27
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Contains 1 staff post(s)
Cevaplar
0
Görüntüleme
17

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst