Örnek Resim

Atlantica Online Nedir ?

BlisTR

Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin !
Onaylanmış Üye
Katılım
20 Haz 2020
Mesajlar
16
Tepkime puanı
18
Time online
6h 18m
Puanları
1
Konum
Gaziantep
Best answers
0
Oyuncu
Metin2 CSGO
1593712561513.png


Oriharukon denilen madde oluşturduktan sonra Atlantians çok müreffeh bir hale geldi. Diğer birçok medeniyetler, bu gizemli malzeme sırlarını öğrenmek isteyen Atlantians bilgilerini paylaşmak için yalvardı, ancak yabancılara kapıyı kapatmadan reddetti.

Israr herkes Atlantians acımasızca tahrip. Sonunda Atlantians, tüm dört kristaller, Oriharukon için hammadde kaynakları tüketti. Kristalleri için kendi susuzluğunu, dört büyük medeniyetlerin (Sarı Nehir, İndus Vadisi, Mezopotamya ve Mısır) yıkıma yol açtığını ve daha fazlasını bulmak için dünyayı fethetmek için bir yol ayarlayın.

Ama Atlantians, kibir ve açgözlülük yerine kendi ölümüne yol açacak. Oriharukon tarafından oluşturulan sihirli güçlerin kontrolü kaybetti, Atlantis, bir göz açıp kapayıncaya kadar ortadan kayboldu. Ancak, Oriharukon, kalıntıları atlattı.


1593712653617.png


ARAYIŞI...

Atlantis soyundan olarak mahkum hain bir yolu takip etmek. Uzun zaman önce Dünya'nın karşısında kayboldu atalarının ev bulmak için. Kaderini yerine getirmek için: Atlantis 'yıkıcı güç kaynağı Oriharukon, yıkıcı etkileri insanlığı kaydedin.

Dünyada gizemli ve tehlikeli yerlere götürür yanı sıra zaman ve insanlık tarihinin üzerinden destansı bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu efsane ve irfan yaratıklara karşı sayısız savaşlar, Oriharukon etkisi nedeniyle mutasyona uğramış ve ölümcül girecektir. Ama yol boyunca birlikte düşmanlarına karşı karşıya karşılamak paralı askerler yardımcı olacak.
Eski uygarlıkların kalıntıları, sonuçta kayıp Atlantis arazi götürecek ipuçlarını toplayacak ve tüm sırlarını orada tuttu.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst