Örnek Resim

Blade And Soul Hakkında Bilgi (Blade And Soul Nedir?)

BlisTR

Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin !
Onaylanmış Üye
Katılım
20 Haz 2020
Mesajlar
16
Tepkime puanı
18
Time online
6h 18m
Puanları
1
Konum
Gaziantep
Best answers
0
Oyuncu
Metin2 CSGO
1593712892245.png


Oyunun Hakkında:

Kalk, Saldır, Öcünü al..

Blade & Soul® Asya'nın dövüş sanatlarını bu devasa multiplayer evreninde sizlere getiriyor. Efsane, entrika ve sonsuz aksiyonla bezenmiş yemyeşil bu evren sizleri bekliyor.

Blade & Soul® dövüş sanatlarından esinlenmiş savaş ve Qing Gong aksiyonu, tanınmış artist ve kendine özgü muhteşem stile sahip Hyung-Tae Kim tarafından sizlere sunuluyor. İyi ve kötü; ihanet, intikam ve savaş tarafların hikayesinde birbirleriyle savaşıyor.

Kahramanını uluştur.. Dövüş sanat yeteneklerini onurlandır. Qing Gong'un sırlarını açığa çıkar. Tarafını seç. Düşmanlarını yen. Klanına onur getir. İntikamını Alacaksın.

Oyunun Hikayesi:

Kötülüğün Tehditi Altında Mükkemmel Güzellige Sahip Bir Dünya

Binlerce yıl süren barış sona geliyor. Acemi Wind Imparatorluğu güçsüzleşen Stratus Imparatorluğunu devirip dört kıtayı birleştirerek yeni eşitlik çağını başlatmak istiyor...Her nekadar bu ordu gücüyle sağlanacak olsada. Bu ölümcül sorun ve çekismenin arasinda eski Darksiderlar ortaya çikti, insanlar kendi aralarinda savasirken bu kötü plani ortaya çikarip dünyayi kim kurtaracakti...

Dövüş Sanatları Birligine katilip binlerce yil süre gelen bu barışın sağlanmasında Stratus Imparatorluguna yardim edecekmisin ?

Çekisme Yüzünden Tehlikede Olan Bir Barışın Tarihi

Uzun zaman önce Karanlık Kapı'nin açılmasıyla salınan seytani chi tüm dünyayi kaos çagina sürükledi.Insanlar feryat ettiginde Ulu Diyar'in ustalari bu seytani yaratiklari dünyadan def etmek için Ulu Chi'ye sahip en güçlü dövüş sanatları savasçılarına emir verdi.Ölümcül son karşılaşmada bu kahramanların en iyileri Karanlık Kapıyı sonsuza kadar mühürlemek için kendi Chi'leri ile bezenmiş"Dört Lordun Sütunu'nu insa ettiler. Hayatta kalan bu Dövüş sanatları savasçilar 4 Büyük Usta oldular ve sonsuza kadar diyari koruma görevini üstlendiler.

Fakat, yüzyillar sonra Jin Seoyeon isimli azimli dövüş sanatları üyesi bu seytani chi tarafindan yozlastırıldı ve 4 Büyük Usta ile anlasmazlığa düstü. Bu Büyük Ustalarin güçleri tarafindan ezilen Jin Seoyeon maglup oldu, ama son nefesiyle kendini Karanlik Tanri'ya sundu. Simdi 4 Ustanin Sütununu yerlebir edip Nather Diyarini onurlandirmak için geri döndü. Ama önce Karanlik Kapi'nin anahtari olarak bilinen Cehennem Anahtari'ni ele geçirmeliydi ve nerde bulabilecegini de çok iyi biliyordu.

Sadece Qing Gong'da ustalasmış ve güçlü bir savasçı onun bu seytani planınıi durdurabilir.

Bu Savasta sen de yer almaya var misin ?

1593712975707.png
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst