Örnek Resim

sTRoffical

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
Kaizen Games Game Master
Co Admin
Paylaşımcı
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
775
Tepkime puanı
101
Time online
2d 17h 57m
Puanları
33
Konum
IĞDIR
Best answers
0
1589994917471.png

CS:GO kadınlar turnuvası için cinsiyetini değiştirdi
Lenovo oyuncular için birçok turnuva düzenliyor. Geçenlerde de yalnızca kadınların katılabildiği bir Counter-Strike: Global Offensive turnuvası düzenlendi. Erkek bir oyuncu da bu turnuvaya katılabilmek için şaşkınlık veren yollara başvurdu. Erkek oyuncu saçlarını uzatmak için bir peruk ve yüzünü gizlemek için şu sıralar çok sık kullanılan maske takarak turnuvaya katıldı. Kılık değiştiren erkek oyuncu izleyicilerin dikkati sayesinde ortaya çıktı!

1589994928811.png

Turnuva çevrimiçi olacağı için ön eleme yapmaya karar veren Lenovo bu elemeyi hile olmaması adına görüntülü yapmaya karar verdi. Söz konusu kılık değiştirmiş oyuncu ise bu ilk elemelerden geçmeyi başardı. Sonrasında turnuvaya katılan oyuncuyu izleyen dikkatli seyirciler bu kişinin garip görünüşü ve verdiği tepkilerden normal olmayan bir durum olduğunu tespit etti.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu tespitin ardından sosyal medyaya sarılan bu kişiler, kılık değiştirmiş kişinin kimliğini ortaya çıkartmış oldu. Kısa süre içinde Twitter’da gündeme oturan kılık değiştirme olayı, turnuvanın önüne geçmiş oldu.

Lenovo cephesinden söz konusu kılık değiştirme olayıyla alakalı bir açıklama gelmemiş durumda. Kılık değiştiren erkek oyuncu yalnızca oyundan diskalifiye mi edilecek yoksa başka yaptırımlar yapılacak mı henüz belli değil.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst