Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Florensia
 • BlisTR

  Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin !
  Onaylanmış Üye
  20 Haz 2020
  16
  19
  Çevrimiçi zamanı
  6h 18m
  1
  Gaziantep
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2 CSGO
  1593723604123.png

  Florensia Nedir ?

  Florensia sizleri her yana yayılmış adaların ve kocaman Hoomanil Okyanus'unun yer aldığı bir dünyaya davet ediyor. Hem kıyıda hemde denizde seyahat edebilir ve savaşabilirsiniz. Bu yolla kişisel karakterlerinizi ve gemilerinizi geliştirebilir ve sonunda bir kahramana dönüşebilirsiniz. Anime benzeri grafikleri ve sayısız özelliği etkileyici bir atmosfer yaratıyor. Tekinsiz zindanları keşfedebilir muhteşem kasabalarda dinlenebilir kırsal kesimde ya da okyanusda seyahat edebilirsiniz. Tüm oyuncular için sayısız seçenek mevcut. Florensia dünyasında hangi deneyimi yaşamak istersiniz?

  Free-2-Play: Florensia Japonya çıkışlı tamamen ücretsiz ileri jenerasyon Massively Multiplayer Online Game (Devasa-çok oyunculu-online oyun) - kaydolun oyunu indirin ve ücretsiz oynayın.

  Japonya'dan yüksek 3D Kalitesi: Kusursuz hayal dünyasını algılayışınızı etkileyecek muhteşem anime stili grafikler farklı kasabalar ve etkileyici her çeşit ayarlar Florensia dünyasında.

  Çift yönlü savaş sistemi: Eşsiz çift yönlü savaş sistemi hem kara hem de deniz seviyenizi ve yeteneklerinizi -bağımsız bir şekilde- arttırmanızı sağlar

  12 Oynanabilir Meslek: Ücretli asker (Mercenary) Kaşif (Explorer) Aristokrat (Noble) ve Aziz (Saint) olmak üzere dört ana meslekten birini seçebilirsiniz ve 40 seviyesine ulaştığınzda geliştirilmiş sekiz meslekten birine geçebilirsiniz.

  5 farklı modelde gemiler: Zırhlı gemiler (Armored Ship) Hücum gemileri (Assault Ship) Büyük silah gemisi (Big Gun Ship) Bakım gemisi (Maintenance Ship) ya da Mayın gemisi (Torpedo Ship) inşa edebilirsiniz hem de 12 parçaya kadar ve farklı büyüklüklerde. Okyanusu keşfetmek için becerikli bir ekip toparlayın.

  Efsanevi Mücadeleler: İnanılmaz derecede güçlü olan patron canavarlarla (boss monsters) karşı karşıya gelin mükemmel bir stratejiyle bu canavarların beklenmedik davranışlarına karşı koyun ve sonuçta çok değerli hazineler kazanın. 100 katlı bir kule boyunca zamanla yarışın onur ve görkemle kaderinizi sınayın

  Destansı Geçmiş Hikayeleri: Çeşitli maceralar ve bilmeceler sizleri Florensia'nın trajik tarihine doğru yönlendirecek ve böylece çok değerli ödüllerden de faydalanabileceksiniz

  Hep birlikte ya da tek başına: Arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir bir parti oluşturabilir ya da güçlü bir birlik kurabilirsiniz

  Yetenekler ve Stratejiler: Diğer oyucularla birebir çarpışın ya da grup gruba bir çarpışma gerçekleştirin (PvP modunda) ve sıradaki kuşatmalara sığınak işgallerine birlik ve ihtilaf savaşlarına karşı hazır olun

  Savaş Alanları: Free Battle Zone'larda alıştırma yapın ya da War Zone'larda her yumruğun önem taşıdığı çift yumruklu kavgalara katılın. Kavgalara katılıp katılmamak ve nasıl kavga edeceğinize karar vermek size bağlı.

  Hangi tarafı seçeceksiniz: İster Pirate ister Royal Army elçisi olmak; her iki tarafın da artı ve eksileri var. Hangi tarafın size uyacağına karar vermenin zamanı artık!

  Ticaret ve Üretim: Balıklar nadiren rastlanan ürünlerdir üretim mallarını eski araç-gereç parçalarından edinin. Aynı zamanda ticaret eşyaları da alabilirsiniz bu eşyaları tehlikeli Okyanus'a sevk edebilir ve eğer şanslıysanız en sonunda bu malları belli bir karla satabilirsiniz.

  Uluslararası Topluluk: On dilin yer aldığı dünyalarda ve uluslararası forumda bir araya gelen Batı dünyasından oyuncularla tanışın. Oyun tercümeleri ve destek İngilizce İspanyolca Fransızca Almanca Portekizce İtalyanca ve Türkçe'nin dahil olduğu yedi dilde mevcut.

  Deniz kenarından esen ve sıcak yüzünüzü serinleten esintiyi hissedin dudaklarınızdaki tuzu tadın. Sihrin nasıl da içinizden akıp gittiğini hissedeceksiniz bu da her zorluğa hazır olduğunuzu gösterir. Bu dünyanın kırılgan bir dengesi var ve denizde ve kıyıda kötü niyetli canavarlara karşı savaşabilmeniz için güçlü müttefiklere ihtiyacınız olacak. Florensia dünyasını keşfedin!

  1593723697680.png
   

  YunusBey

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Süper Moderator
  Ayın Yönetim Üyesi
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,144
  269
  Çevrimiçi zamanı
  5d 14h 50m
  53
  Kıbrıs
  ynsdgn.com
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Point Blank, Metin2
  Teşekkürler.
   
  Üst