Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Fortnite
 • YunusBey

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Süper Moderator
  Ayın Yönetim Üyesi
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,149
  269
  Çevrimiçi zamanı
  5d 16h 21m
  53
  Kıbrıs
  ynsdgn.com
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Point Blank, Metin2

  30 Mart 2021 Salı günü, Fortnite v16.10 güncellemesini yayınladı ve bununla birlikte tamamlamamız için büyük bir arayış yolu geldi. Yol, çeşitli türlerde birçok zorluk içerir, ancak bunların birkaçı belirli karakterleri bulmak kadar basittir. Bu kılavuz, bir Kurt Dişi, Yaban Domuzu Dişi ve Üç Tavuk Tüyü Hasat etmemiz gereken bu zorluklar dizisinin yedinci bölümünü kapsamaktadır.​


  Bu arayışla ilgili basit olan şey, çoğunlukla sadece hayvanları avlamakla ilgili olmasıdır. Herhangi bir Kurt, Tavuk veya Domuzu öldürdüğünüzde, ihtiyacınız olan parçaları düşürürler. Yani: bir kurt bir Kurt Dişi, bir domuz bir Yaban Domuzu Dişi ve bir Tavuk bir Tavuk Tüyü düşürür.

  1.jpg

  Bu görevi tamamlarken, muhtemelen en zor kısmın bir Kurt bulmak olduğunu göreceksiniz. Son v16.10 güncellemesiyle, kurtların ortaya çıkma yerleri yer değiştirdi veya tamamen kaldırıldı. Yine de, beş parçanın tümünü bir maçta almak mümkündür (eğer şanslıysanız).

  Kurtları bulmak için yararlı bir ipucu: Onları en sık gördüğümüz yer, haritanın güneybatı bölümünde, orta bölgeye daha yakın. Gölün Koruyucusu ile Ağlayan Orman arasındaki bölgelere sadık kalırsanız, muhtemelen dişini toplayabileceğiniz en az bir kurda rastlayacaksınız.
   

  Ekli dosyalar

  • 1620194443343.gif
   1620194443343.gif
   42 bayt · Görüntüleme: 0
  Üst