Örnek Resim

İnternet Olmadan Sitenizi Kullanıcılara Gösterin

berat

Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Katılım
31 Tem 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Time online
2h 26m
Puanları
3
Best answers
0
Oyuncu
Silkroad
UpUp , web sitesi sahiplerine kullanıcılarının internet bağlantısı yokken bile web siteyi nasıl görebileceklerini yönetme imkanı sunuyor.

UpUp isimi JavaScript kütüphanesi, kullanıcılarınızın internet bağlantısı yokken bile web sitenizi nasıl görebileceğini yönetmenizi sağlar.

UpUp kütüphanesi ile web sitenizin her zaman orada olmasını sağlayabilirsiniz. Yani UpUp ile kullanıcılarınız sitenizi asansör, metrodaki tabletler, dizüstü bilgisayarlar, hatta bir deniz yolculuğunda bile hiçbir bağlantısı bulunmadan, sizin istediğiniz şekilde görebiliyor. Herkesin cep telefonu, dizüstü bilgisayar kullandığı bu zamanda her zaman açık olan bir bağlantı bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı artık çevrimdışı düşünmemizin zamanı gelmiş demektir. Yani UpUp ile kullanıcılarınıza çevrimdışı bir sayfa oluşturma vaktinizin geldiğini düşünüyorum.

Siteye çevrimdışı da ulaşılabilmesi için UpUp eklentisi kullanılıyor. Bu sayede yolculuk sırasında yolcular bağlantıları olmasa bile seyahat ettiği bölgedeki oteller hakkında bilgi alabilecek imkana sahip oluyor. Cidden harika düşünülmüş bir kütüphane olduğu konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum. Şu ana kadar bu eklentiyi kullanan bir web sitesine rastlamamış olsam da bu denli faydalı bir kütüphanenin yakın bir zamanda ünlenip, kullanılmaya başlanacağını düşünüyorum. Sizlerin de, özellikle bu tür bir web sitesine sahipseniz kesinlikle UpUp kütüphanesini kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

Kullanıcılara çevrimdışı olarak web sitenizi görüntüleme imkanı sağlamak istiyorsanız kütüphaneyi GitHub sayfasından indirebilirsiniz: https://github.com/TalAter/UpUp

Kütüphaneyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için ise buradaki eğitim sayfasını inceleyebilirsiniz: https://www.talater.com/upup/getting...ine-first.html
 
Örnek Resim

Similar threads

Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Contains 1 staff post(s)
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Contains 1 staff post(s)
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Contains 1 staff post(s)
Cevaplar
0
Görüntüleme
6

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst