Örnek Resim

eges250515

Banlı Üye
Banlı Üye
Katılım
30 Haz 2020
Mesajlar
9
Tepkime puanı
15
Time online
4h 26m
Puanları
1
Best answers
0
Oyuncu
metin2
Merhaba Arkadaşlar,Bu Hatayı Alan Arkadaşlar Sölediğim Hatayı Anlamışlardır.Eğer Sizinde Başınıza Geldiyse Buyrun Başlıyalım :)
z7jZFEmEf2ucv4XwgLxPi4R5TVZ9Tf3gTPk8l2UC.jpeg


Tam Anlaşılması İçin Hata:Normal metin2 Tr'ye Yada Bir metin2 Pvp Ye Girerken;Pack Sorunsuz Yüklenip,Tam Server Seçme Bölümü Gelicekken Ekranın Gözüküp Hiç Hata Vermeden Bir Anda Masaüstüne Atması ve Client'in Kapanması.

Bu Neden Kaynaklanır:Genel Olarak Kaynaklandığı Olay Anti-Logger Ve Bazı Anti-Virus-Anti-Malware Programlarıdır.Ama Eksik Dosya Ve metin2.bin Bozulmasından da Kaynaklana Bilir.(En Sık Hata Gösteren Anti-Logger Programlarıdır,Zemana Antilogger Gibi vs vs..)

Çözüm 1-Exe ye hiç dokunmadan Anti-logger,Anti-Virüs vs vs.. Programını Kapatıp,oyunu açın ve Sonra Oyun Açılışında Güvenlik Duvarının Verdiği Hataya ''Engelleme'yi Kaldır'' Deyin.Eğer Tekrar Aynı Sorun Olursa Her Seferinde Anti-Logger,Anti-Virüs Programınızı Kapatıp Oyuna Girin.


Eğer Dediğini Harfiyen Yaptım Fakat Hala Aynı Sorunla Karşılaşıyorum Der iseniz;Çözüm 2-Denetim Masası ''Program Ekle/Kaldır'' Bölümünden metin2'yi Bilgisayarınızdan Kaldırın Sonra Başlat Tüm Programlardaki metin2 sekmesini ve C:/Program Files/metin2 klösörünü Elle Manuel Olarak Silin.(Bazen Silinmiyor.)
Sonra Anti-Logger-Anti-Virüs vs vs.. Programınızı Kapatıp Oyunu Tekrar Yükleyin,Oyun Yüklenince Çalıştırın ve Pack'in Yüklenmesini Bekleyin Pack Yüklenince Oto. Olarak Oyun Açılacak Her Zaman ki Gibi Sonra Güvenlik Duvara Uyarı Vericek Ona ''Engelleme'yi Kaldır'' Diyin.Sonra Bida Aynı Sorunla Karşılaşır İseniz Oyuna Girerken Anti-Logger-Anti-Virüs vs vs.. Programınızı Kapatarak Girin.Ya Arkadaşım Her İkisinide Yaptım,Hala Aynı Sorun Deliricem.'' Diyor İseniz Buyrun Son Seçenek..Çözüm 3-metin2 Programını Bilgisayarınızdan Kaldırın Her Şeyini Silin Anti-Virüs-Anti-Logger-Anti-Malware Hepsini Kaldırın Ve Bilgisayara Format Atın Sonra Başka Bir Anti-Virüs Programı Yükleyin.Benim Tavsiyem NOD32'nin Son Sürümü ama başka bir marka da olabilir.
Bu Sorunu 1 Hafta Önce Yaşadım Ve Çözümünü Buldum.İnternette Bununla İlgili Hiçbir Konu Olmadığını Gördüm ve Sizinle Paylaşmak İstedim.KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR.HEPSİNİ KENDİM YAZDIM.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst