Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Playerunknown’s Battlegrounds | PUBG
 • sTRoffical

  İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
  Admin
  T.C Vatandaşı
  27 Mar 2020
  809
  124
  Çevrimiçi zamanı
  3d 8h 55m
  33
  IĞDIR
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Csgo, valorant, pubg
  1589995402528.png
  Oyun dünyasını kasıp kavuran özellikle mobil tarafta milyonlarca oyunsevere seslenen PUBG’nin PC sürümü için yeni bir güncelleme yayımlandı. Söz konusu güncelleme bazı kullanıcıların hiç hoşuna gitmeyecek. İşte PUBG 7.2 güncellemesi ile oyunda yaşanan değişiklikler:

  PUBG 7.2 güncellemesi ile maçlara yeni eklemeler geliyor
  PUBG PC sürümü için yeni yayımlanan bir güncelleme aldı. PUBG 7.2 güncellemesi ile yeni oyuncuların kendisini daha kolay geliştirmesi adına botları oyuna dahil ediyor. 2016 yılından beri hayatımızda yer alan oyunda çok fazla profesyonel oyuncu var ve yeni güncelleme ile böyle bir hamlenin yapılması bu oyuncuların hoşuna gitmeyecek gibi.

  Aslında geçen hafta yayımlanan botlar ile birlikte acemi oyuncular kendilerini geliştirebiliyordu. Bugün yeni gelen güncelleme ile birlikte botların tüm oyuncular için açıldığı duyuruldu. Bunun ardından oyunun tutkunları ve artık profesyonel derecede olan kişiler bu durumu uzun bir süre eleştirecek gibi duruyor.

  1589995412004.png
  İlerleyen günlerde botlara elveda edileceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz zira oyunun geliştiricileri botları daha da geliştirip akıllandırmayı hedefliyor. Oyuna gelen bu bot oyuncular normal oyunlarda görünecek ve gerçek oyuncuların oyun içi yetenekleri geliştikçe daha seyrek ortaya çıkacak deniyor.

  Bunun yanında bu botların hareketleri, yürüyüş, koşma, çömelme ve çekim gibi temel özelliklerin yanı sıra bazı gelişmiş özelliklerinin de olduğu aktarılıyor. Ayrıca söz konusu botlar normal eşleşme oyunlarında görünecekler. Bu yüzden takım oluşturma sırasında botlar bir takıma yerleştirilmeyecek.

  PUBG 7.2 güncellemesi elbette sadece botları oyunseverlerin karşısına çıkartmıyor. Bunun yanında bir süredir ihmal edilen PUBG PC sürümü yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların şikayetleri değerlendirilerek, M416, M16A4 ve SCAR-L için şarjör yenileme hızını artırmış oldu. Pompalı silahlarda da bazı sekme düzeltmeleri söz konusu.

  Oyunun yeni güncellemesi genel anlamda arayüzde ve menü görünümündeki değişikliklere ek olarak ses iyileştirmelerine de kavuşmuş oldu. Görev güncellemesi de yapılan oyunda Survivor Pass sezonu için oluşturulan görevlerin ikinci bölümü oyunseverlere açılmış oldu.
   

  YunusBey

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Süper Moderator
  Ayın Yönetim Üyesi
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,149
  269
  Çevrimiçi zamanı
  5d 16h 21m
  53
  Kıbrıs
  ynsdgn.com
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Point Blank, Metin2
  Teşekkürler.
   
  Üst