Örnek Resim

sTRoffical

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
Kaizen Games Game Master
Co Admin
Paylaşımcı
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
775
Tepkime puanı
101
Time online
2d 17h 57m
Puanları
33
Konum
IĞDIR
Best answers
0
Rust Hayvanlar rehberimize hoş geldiniz. Bu rehberde temel olarak Rust’ta bulunan hayvanlara değineceğiz.

Rust oyununda hayvanlar bize, çeşitli materyaller ve yiyecek sağlar. Oyunda hayvan bulmak için dolaşıp keşif yapmanız gerekmektedir. Her Hayvanın verdiği hasar farklıdır. Kimisi iki üç vuruşta sizi öldürebilir. Ayrıca her hayvanın eti farklıdır ve açlık ve su seviyenizi farklı oranlarda yükseltirler.

Oyunda en çok malzeme veren ve en zor ölen hayvanlardan birisi ayıdır. Sizi bir kaç vuruşta öldürebilir. Hayvanları silahlar, el aletleri, ok gibi araçlarla öldürebilirsiniz. Öldürdüğünüz hayvanlardan malzeme ve et toplamak için el aletlerini kullanabilirsiniz. Kendi gözlemlerim sonucunda en çok malzemeyi kemik bıçak ile topladım. Sizde bu silahı kullanarak hayvandan malzeme toplayabilirsiniz. Hayvanları basitçe tanıyalım, yine hayvanlar bölümünde her hayvanın detaylı bilgisi verilecektir.

Şimdi Rust’ta bulunan hayvanları tanıyalım;

Ayı:
840476108_preview_Bear_new.pngAyılar genellikle ormanlık alanlarda bulunan hayvanlardır. Geyiklerin aksine çok yaklaşırsanız size saldırmaya başlarlar. Yani agresif hayvanlardır. Ayılar diğer hayvanlara oranla daha fazla materyal ve yemek verir.

Domuz :
Boar_View.jpg


Domuzlar haritanın her hangi bir yerinde bulunabilir. Öldürüldüklerinde çeşitli malzeme ve et verir. Agresif değildirler.


Tavuklar :
maxresdefault (1).jpg


Tavuklar küçük hayvanlardır ve ormanlık alanlarda bulunurlar, öldürmek için balta kullanabilirsiniz, agresif değildirler.

Geyik :
maxresdefault (2).jpg


Geyikler haritanın her yerinde, özellikle ormanlık alanlarda bulunabilir. Öldürmek zordur çünkü yaklaştığınızda sizden korkup kaçarlar. Agresif değildirler.

Atlar :
photo.png


Atlar haritanın çeşitli yerlerinde bulunabilirler. Oyunun sadece Experimental sürümünde yer almaktadır. Çeşitli renkte olabilirler, agresif değildirler, oyuncu saldırdığında kaçarlar.

Kurtlar :
Wolf_new.png


Kurtlar haritanın herhangi bir yerinde olabilir, agresif hayvanlardır siz saldırmasanız bile size gelip saldırabilir. Kurtlar çeşitli yollarla öldürülebilir.
 

Tunay

Hırs başarısızlığın son sığınağıdır.!
Hakem
Co Admin
Yarışma Organizatörü
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
928
Tepkime puanı
119
Time online
4d 5h 54m
Puanları
33
Ödüller
2
Best answers
0
Konu paylaşımınız için teşekkürler, başarılar :)
 

Tunay

Hırs başarısızlığın son sığınağıdır.!
Hakem
Co Admin
Yarışma Organizatörü
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
928
Tepkime puanı
119
Time online
4d 5h 54m
Puanları
33
Ödüller
2
Best answers
0
Teşekkürler :)
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst