Örnek Resim

Samsung, Fortnite Oyuncularına 100 Dolar Ödül Vereceği Bir Çekiliş Duyurdu

sTRoffical

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
Kaizen Games Game Master
Co Admin
Paylaşımcı
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
775
Tepkime puanı
101
Time online
2d 17h 57m
Puanları
33
Konum
IĞDIR
Best answers
0
fortnite-yeni-sezon-icin-uzucu-haber.jpg

Samsung, Fornite 2.Bölüm: 2.Sezon için yeni bir çekiliş düzenleyeceğini duyurdu. Düzenlenen çekilişe katılanlar, 100 dolara kadar ödül kazanabilecekler.

Samsung, Fortnite oyuncuları için özel bir çekiliş başlattığını duyurdu. Samsung’un düzenlediği Fortnite 2.Bölüm: 2.Sezon çekilişine günlük olarak girip katılacak oyuncular, çeşitli ödüller kazanabilecekler.
Samsung’un Fortnite kampanyasına katılmak isteyen Samsung Rewards üyelerinin, ilk etapta Galaxy Store’a girip, sol üst köşede bulunan seçeneklerden Promosyonlar butonuna tıklamaları gerekiyor. Açılan ekranda ise Fortnite Bölüm 2: 2.Sezon seçeneğini seçmek gerekiyor.
1587648438167.png

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştiren Samsung kullanıcıları daha sonra Fortnite 2.Bölüm: 2.Sezon’u indirip bir oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirdiklerinde çekilişe katılmış olacaklar. Çekilişe katılan oyuncular, her gün sadece bir çekiliş hakkı kazanabilecekler.

5 Mayıs’a kadar devam edecek Samsung’un Fortnite kampanyasında 1.500 kişiye hediye dağıtılacak. Kazanan talihliler, e-posta ile bilgilendirilecekler. 30 Nisan tarihine kadar çekilişe katılan kullanıcılar Samsung Rewards’ta kullanabilecekleri ek 5 dolar ödül daha kazanabilecekler.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst