Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Silkroad Online
 • Silkroad Genel
 • Silkroad Kale Savaşı İtemleri

  CerkutaY

  Moderatör
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Moderatör
  13 Kas 2020
  240
  58
  Çevrimiçi zamanı
  1d 12h 45m
  18
  25
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2
  2lZ8cab.jpg

  War Flag
  Savaş Bayrağı

  Kale savaşı için kullanılabilir buna ek olarak savaş bayrakları dost loncalar için güçlendirme özellikleri vermektedir. iki dakika boyunca 10 metre yarıçap içinde 24 üyeye kadar fiziksel büyülü saldırı gücünde% 10 artış sağlar bu özelliği kullanabilmek için kale katibi clerk'den satın almanız gerekilidir.

  Flag Of Defance
  Savunma bayrağı

  Kale savaşı için kullanılabilir. Dost loncalar için belirli özelliklerde efsunlu avantajlar sağlar sağlanılan avantajlar ise şu şekilde'dir iki dakika boyunca 10 metre yarıçap içinde 24 üyeye kadar fiziksel / büyülü savunma gücünde% 10 artış sağlanmaktadır. Kale katibi Clerk'den satın alabilirsiniz.

  Flag Of Healing

  Şifa Bayrağı


  Kale savaşı için kullanılabilir Dost loncalar için kullanılabilir belirli özelliklerde efsunlu özellikler sağlar sağlanan avantajlar şu şekildedir 10 metre yarıçap içinde iki dakika boyunca 24 üyeye kadar HP ve MP'yi her beş saniyede% 5 arttırılmasını sağlar.

  Fortress Çekici

  Silahınızın boş slotuna monte edebileceğiniz bu küçük balta kale yapılarını yok edebilen Saldırganların seviyesinden bağımsız olarak karakterlere veya canavarlara fiziksel hasar ve magic büyü hasarı verebilen bir itemdir. CLerkten satın alabilirsiniz.  Fortress Ax
  Bu item Fortress Hammer ile aynı özelliklere sahiptir satın alıp mevcut silahınıza ekleyebilir ve kale yapılarına saldırı için kullanabilirsiniz. Tek fark saldırı stat puanınız Fortress Hummer için fazla ise Fortress Ax kullanabilirsiniz . Clerk'den değil fortress demircisinden satın alabilirsiniz


  Tamirat Kiti (Large) (Small) (Medium)
  Kale içinde kurulan yapıyı onarmayı sağlar. Tamiratlar dayanıklılığı belirli bir oranda iyileştirir. Tamirat kiti (Large) sadece Fortress'de üretilebilir. Tamirat yapabileceğiniz yapılar başlıca şuanlardır Fortress kapısı, savunma kampları, koruma kuleleri ve Fortress ana merkez yapısıdır. Tamirat Kiti (Small)' ve Tamirat kiti (Medium)da aynı işi görmektedir.

  Titreşimli Bomba
  Belirlenen hedef üzerinde kullanıldığında titreşim yayarak hedefe uçar ve patlar. %50 olasılıkla sersemletme özelliğine sahiptir ve belirlene hedefi 8 farklı yöne savurabilir.
   

  YunusBey

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Süper Moderator
  Ayın Yönetim Üyesi
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,149
  269
  Çevrimiçi zamanı
  5d 16h 21m
  53
  Kıbrıs
  ynsdgn.com
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Point Blank, Metin2
  Teşekkürler.
   
  Üst