Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Online Oyunlar
 • Black Desert Online | BDO Türkiye
 • EsatOfficial

  Kara Gül ... !
  Banlı Üye
  Onaylanmış Üye
  28 Ara 2020
  690
  143
  Çevrimiçi zamanı
  3d 16h 5m
  33
  25
  Aksaray
  forum.oyunortagim.com.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2, LoL, Point Blank, SKILL, DrakenSang, Wolfteam
  SELAMUN ALEYKUM
  KONUMA HOŞGELDİNİZ


  xenforo-logo.png


  Steam, popüler MMORPG oyunu Black Desert'ün remaster sürümünü kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. 2021'de Türkiye'nin en çok oynanan MMORPG oyunu olarak bilinen Black Desert, bu türde ihtiyaç duyulan her şeye imkan tanıyor.

  Valve'ın çevrimiçi oyun platformu Steam, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Şirket, bu kampanya kapsamında Türkiye'nin 2021 yılında en çok oynadığı MMORPG oyunu olan Black Desert'ün ücretli ve remaster sürümü olan versiyonunu kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. Oyun, kampanyadan önce 19 TL'ye satın alınabiliyordu.

  Steam'in ücretsiz hale getirdiği Black Desert, MMORPG'nin tüm beklentilerini karşılıyor. Bu bağlamda oluşturduğunuz karakteri geliştirmek için farklı para kazanma yolları arıyor, savaşlara dahil oluyor ve ganimetler toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunun normal ve ücretsiz olarak sunulan temel versiyonuna göre daha gelişmiş grafiklere sahip oluşu ve bazı ek içerikler sunuşu, Steam versiyonunun da yeterince popüler olmasını sağlamıştı. İşte bu oyun artık ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebiliyor.

  22e24ff654d7f8b41e7d4b275339b6642643c229.jpg


  Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi bir grup oyuncunun bir araya gelerek kurduğu klan sistemi de Black Desert'te yer alıyor. Böylelikle de oyuncular için daha iyi bir deneyim sunulmuş oluyor. Ayrıca oyun içi alım satım işlemleriyle karakterinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebiliyorsunuz. Bu arada, oyunun Türkçe alt yazı ve arayüz desteğine sahip olduğunu da belirtelim.

  10 Mart'a kadar devam edecek kampanya kapsamında ücretsiz hale gelen Black Desert'ün sistem gereksinimleri, pek çok oyuncunun bilgisayarının kaldıracağı türden. Bu bağlamda Intel Core i5 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı ve 8 GB RAM, oyunu maksimum ayarlarda oynamanızı sağlayacaktır. Eğer bu kampanyadan hemen faydalanmak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanarak Black Desert'ün Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.​
   

  YunusBey

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Süper Moderator
  Ayın Yönetim Üyesi
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,149
  269
  Çevrimiçi zamanı
  5d 16h 21m
  53
  Kıbrıs
  ynsdgn.com
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Point Blank, Metin2
  Teşekkürler.
   
  Üst