Oyun Ortağım sunucu Hizmetleri
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Sosyal Medya
 • Youtube
 • YunusBey

  𝓣𝓱𝓮 𝓑𝓮𝓼𝓽 𝓞𝓷𝓮
  Sosyal Medya Yetkilisi
  Kaptan
  Vip Üye
  T.C Vatandaşı
  21 Mar 2021
  1,299
  362
  Çevrimiçi zamanı
  7d 4h 57m
  53
  Kıbrıs
  yunus.web.tr
  Best answers
  0
  Oyuncu
  Metin2

  2021'de En İyi 10 Ücretsiz YouTube İndiricisi​

  YouTube premium, bazı videoları yalnızca 48 saat olan sınırlı bir süre için çevrimdışı olarak kaydetmenize olanak tanır. Herhangi bir YouTube videosunu sonsuza kadar kaydetmek için ücretsiz YouTube indirme uygulamasını kullanabilirsiniz. Burada, seçtiğiniz için en iyi ücretsiz YouTube indiricilerini tek bir yerde topladık. Windows, macOS, Ubuntu vb. için çevrimiçi indiriciler ve özel uygulamalar ekledik.
  Özel olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir YouTube videosunu tercih ettiğiniz herhangi bir formatta indirebilirsiniz. Bir şeyler değiştiğinde bu gönderiyi güncellemeye devam edeceğiz, bu yüzden bunu her okuduğunuzda tüm uygulamalar sizin için iyi çalışacak.
  İçindekiler
  • Ddownr.com
  • Eskiden YouTubeByClick olarak bilinen ByClick Downloader
  • yükleyici.to
  • 4k Video İndirici
  • Allavsoft
  • WinX HD Video Dönüştürücü Deluxe
  • Yalnızca ileri düzey kullanıcılar için YouTube-DL
  • Addoncrop YouTube Video İndirici
  • DVDVideoSoft tarafından Ücretsiz YouTube İndirme
  • MediaHuman YouTube İndiricisi

  Ddownr.com​

  5,0 yıldız üzerinden 4,04.0
  Çevrimiçi sesli 4K YouTube videoları indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • Ddownr, çevrimiçi olarak sesli 4K YouTube videoları indirmenize izin verir.
  • Oynatma listesi URL'leri ve Kanal URL'leri de desteklenir.
  Eksileri:
  • Özel YouTube videolarını indirme seçeneği yok.
  Yalnızca bir veya iki video indirmek istiyorsanız, ücretsiz bir çevrimiçi YouTube İndirici aracı en uygunudur. Çoğu çevrimiçi YouTube İndiricisi, YouTube'u yalnızca 720P'de indirmenize izin verir. Bu yüzden Ddownr.com'u öneriyoruz . Sesli olarak mevcut olan en yüksek kalitede (8K'ya kadar) YouTube videolarını indirmenizi sağlar.

  1.png

  Bir web hizmeti olduğu için tüm akıllı cihazlarınızda bu aracı yüksek kaliteli videolar indirmek için kullanabilen bir web tarayıcısı bulunur. İsterseniz, YouTube videolarından da ses çıkarabilirsiniz. Ses indirme için MP3 ve M4A'yı destekler.
  Tek yapmanız gereken, indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL'sini yapıştırmak ve istediğiniz video kalitesini seçmek. 1080P veya daha yüksek kaliteyi seçerseniz, aracın video ve sesi birleştirmesi biraz zaman alacaktır. Bittiğinde, videoyu cihazınıza kaydetmek için İndir düğmesine tıklayabilirsiniz.
  Dikkat edin, 2K'nın üzerinde kaliteyi seçerseniz videolar MP4 yerine Webm'ye kaydedilecektir. WebM videolarını oynatmak için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız olabilir. Örneğin, iOS cihazlarda WebM videolarını oynatmak için VLC Player'ı kullanabilirsiniz.

  Eskiden YouTubeByClick olarak bilinen ByClick Downloader​

  5,0 yıldız üzerinden 5,05.0
  Çalma listelerini indirmek ve kolay ve hızlı indirme deneyimi için en iyisi .
  Özellikleri:
  • ByClick Downloader, YouTube'dan ve diğer birçok web sitesinden yüksek kaliteli videolar indirmenize izin verir.
  • MP4, AVI, MP3 vb. dahil olmak üzere çeşitli çıktı biçimlerini destekler.
  • Görüntülediğiniz YouTube video sayfasını otomatik olarak algılayın ve tek tıklamayla hızlı indirme olanağı sunar.
  • Giriş bilgilerini manuel olarak girmeden özel videoları, kanalları ve oynatma listelerini indirme özelliği sunar.
  • Program indirmeleri için sınırsız videoları sıraya alın.
  Eksileri:
  • Mac ve Linux platformu şu anda desteklenmemektedir.
  Daha önce YouTubeByClick olarak bilinen ByClick YouTube Downloader , otomatik algılama özelliği dahil olmak üzere herhangi bir YouTube videosunu hızlı bir şekilde indirmesiyle ünlüdür. Bir oynatma listesindeki veya kanaldaki tüm videoları tek seferde indirebilirsiniz.
  Kurulduktan sonra, açtığınız YouTube sayfasını otomatik olarak algılar ve size tek tıklamayla indirme seçeneği sunar. Bu özelliği istediğiniz zaman Ayarlar'dan kapatabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir videonun, oynatma listesinin veya kanalın URL'sini ByClick'e yapıştırabilirsiniz ve listedeki tüm videolar bilgisayarınıza indirilecektir. Uygulamadan çıkmadan indirmek için YouTube videosunu adına göre de arayabilirsiniz.
  Video gizli olarak ayarlanmışsa, web tarayıcınızdan kimliği doğrulanabileceği için YouTube giriş bilgilerinizi ByClick'e vermeniz gerekmez.

  2.png

  YouTube'un yanı sıra Facebook, Vimeo, Dailymotion ve diğer birçok video akışı sitesinden video indirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca dosyaları MP3, MP4, FLV, AVI, WMV,3GP, WAV ve WEBM formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  Ana arayüzde, indirmek için sesli 8K YouTube videosuna kadar yüksek çözünürlüklü video kalitesini seçebilirsiniz. Video veya yalnızca ses indirebilirsiniz. Sesi seçtiğinizde, her ses parçası için ID3 etiketleri ekleyebilir ve bundan zil sesleri çıkarabilir.
  Program indirme ve videoları yüksek hızda indirmek için sınırsız videoları sıraya alabilir. Yüksek hızı seçerseniz daha fazla bilgisayar kaynağı gerektirse de.
  ByClick'in tek dezavantajı, macOS desteğinin olmamasıdır. Şu anda ByClick Downloader yalnızca Windows için kullanılabilir.

  yükleyici.to​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  8k YouTube videolarını çevrimiçi olarak MP4'e indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • Yükleyici, çevrimiçi olarak sesli 4K YouTube videoları indirmenize olanak tanır.
  • Müzik videoları da desteklenmektedir.
  • Oynatma listesi URL'leri ve Kanal URL'leri de desteklenir.
  Eksileri:
  • Biraz yavaş çünkü önce videoyu dönüştürecek.
  • Özel YouTube videolarını indirme seçeneği yok.
  Loader.to , önerdiğimiz başka bir çevrimiçi YouTube İndiricisidir . Mevcut yüksek kalitede müzik videoları YouTube videolarını indirmeyi destekler. YouTube URL'sini yapıştırabilir ve videoyu indirmeye başlamak için formatı seçebilirsiniz. Bir oynatma listesi URL'si yapıştırırsanız, hangi videonun başlayacağını veya biteceğini de belb
  belirtebilirsiniz.

  3.png

  Video için, orijinal videonun kalitesine bağlı olarak MP4 veya Webm'e sahip olacaksınız. Ses için MP3, M4A, AAC, FLAC, OGG vb. dahil olmak üzere birçok çıktı formatı seçebilirsiniz.
  Diğer tüm çevrimiçi indiriciler gibi, özel YouTube videolarını indirmek için kullanılamaz ve bir şekilde ortada başarısız olduğunda indirmeye devam edemezsiniz.

  4k Video İndirici​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  YouTube videolarını gruplar halinde hızlı bir şekilde indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • Seçilen kanallardan yeni videolar otomatik olarak indirilebilir.
  • YouTube Mix, Daha Sonra İzle, Beğenilen Videolar ve özel YouTube Oynatma Listesi de desteklenir.
  • YouTube videoları ile ek açıklamaları ve altyazıları indirmenize izin verir.
  • Çeşitli ses ve video formatlarını destekler.
  Eksileri:
  • Ücretsiz sürümde reklamlar var.
  • Ücretsiz sürümde 24'ten fazla video içeren oynatma listelerini indirememe.
  4K Video Downloader , videoları istediğiniz formatta indirmenize izin veren başka bir ücretsiz YouTube indiricisidir. Ayrıca bir videodan sesi kaldırabilir veya onunla birlikte yalnızca bir YouTube videosunun sesini indirebilirsiniz. Dosyaları toplu olarak hızlı indirmeyi destekler.

  4.jpg

  Diğer özel YouTube Downloader uygulamaları gibi, 4K Downloader da çeşitli ses ve video formatlarını destekler. Ayrıca, YouTube giriş bilgileri verilmişse özel YouTube videoları, Daha Sonra İzle ve beğenilen videoları da indirebilirsiniz.
  Temel özelliklerin yanı sıra 4kDownload, bir kanalı takip etmenize olanak tanır ve ardından o kanaldan yeni videolar otomatik olarak indirilir. YouTube videolarıyla birlikte ek açıklamaları ve altyazıları indirmek için de kullanabilirsiniz.
  Ücretsiz sürüm, YouTube oynatma listelerini ve kanal videolarını indirirken bazı sınırlamalara sahiptir. Ücretsiz sürümde bazı reklamlar var. Reklamları kaldırmak ve sınırlamaları kaldırmak için ücretli sürüme yükseltebilirsiniz.
  Premium plan için, 3 bilgisayar için kişisel lisans almak için bir kerelik 15 USD veya 5 bilgisayar için işletme lisansı almak için 75 USD ödeyebilirsiniz.

  Allavsoft​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  YouTube dışında birden fazla kaynaktan video ve müzik indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • Allavsoft, YouTube, Instagram, Facebook'tan videolar indirmenize ve Spotify, Deezer, vb.'den müzik indirmenize olanak tanır.
  • YouTube, Udemy vb. ile indirilecek altyazıları seçmenize olanak tanır.
  • İndirilen videoları çeşitli biçimlere dönüştürmek için özellikler sunar.
  Eksileri:
  • Ücretsiz deneme sürümü yalnızca 5 video veya müzik parçası indirmenize izin verir.
  Windows ve macOS'ta bulunan Allavsoft , YouTube videolarını yüksek çözünürlükte indirmeyi destekleyen çok kaynaklı bir medya indiricisidir. Arayüz biraz topal, ama bir kitabı kapağına göre yargılamamalıyız. Allavsoft, medya indirme konusunda aslında çok güçlü.

  5.jpg

  Allavsoft, YouTube, Facebook, Instagram, Udemy, pornhub ve daha birçok siteden video indirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda Spotify, Deezer, Tidal, Qobuz, vb.'den müzik indirmenize de olanak tanır. mevcut en yüksek kalite.
  Giriş bilgisi gerektiren medyayı indirmeye çalışırken, Allavsoft sizden bir giriş formu isteyecek ve ileride kullanmak üzere kaydedilecektir. Bazı kişiler giriş bilgilerini üçüncü taraf yazılımlarla paylaşmak istemezler, bu mevcut sürüm için kaçınılmazdır.
  Allavsoft'un yerleşik bir medya dönüştürücü özelliği vardır. İndirmeden önce tercih ettiğiniz çıktı biçimini ayarlayabilirsiniz ve program bunu otomatik olarak dönüştürecektir. İndirilen medyayı Allavsoft içinde de oynatabilirsiniz.
  Dezavantajı fiyattır. Allavsoft'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak bunu yalnızca 5 tam video veya müzik parçası indirmek için kullanabilirsiniz. Yükseltmek için aylık plan için 19.99 USD, yıllık plan için 29.99 USD ve ömür boyu lisans için 59,99 USD ödemeniz gerekir.

  WinX HD Video Dönüştürücü Deluxe​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  YouTube videolarını indirmek ve hızlı düzenleme için en iyisi .
  Özellikleri:
  • YouTube, Facebook, Twitter ve 1000'den fazla siteden videolar indirin.
  • 4K, 1080P, HD video indirmelerini toplu olarak destekleyin.
  • İndirilen video için hızlı düzenlemeye izin verir.
  • Video formatlarını dönüştürün, video dosyası boyutlarını sıkıştırın.
  Eksileri:
  • Ücretsiz sürüm için ücretsiz yükseltme hizmeti yoktur.
  İndirdiğiniz videoyu da düzenlemeniz gerekiyorsa, WinX HD Video Converter Deluxe harika bir seçim olacaktır. Windows ve Mac bilgisayarlarda YouTube, Facebook, Twitter, Dailymotion, Vimeo ve 1000'den fazla siteden 4K, HD videoları toplu olarak indirme yeteneğine sahiptir. GPU hızlandırma teknolojisi ile güçlendirilmiş, hızlı ve gelişmiştir.

  6.png


  Video indirildiğinde, indirilen videoları istediğiniz formatlara dönüştürebilir, video dosya boyutunu sıkıştırabilir ve videoyu düzenleyebilirsiniz. MP4, 3GP, MKV, FLV, MOV, WMV, AVI, WEMB vb. dahil olmak üzere büyük formatların çoğunu destekler.
  Dezavantajı ücretsiz sürümün mevcut olmaması. Ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz. Tam sürüm, %50 sınırlı süreli indirimden sonra 29,95 ABD Doları (59,95 ABD Doları yerine) tutarındadır.

  Yalnızca ileri düzey kullanıcılar için YouTube-DL​

  5,0 yıldız üzerinden 4,04.0
  YouTube videolarını komut satırından indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • YouTube, Facebook, Twitter ve 1000'den fazla siteden video ve ses indirin.
  • FFmpeg ile toplu olarak 8K, 4K, 1080P, HD video indirmelerini destekleyin.
  • Windows, macOS, Linux, Android ve iOS'ta kullanılabilir.
  Eksileri:
  • Normal kullanıcılar için kurulum ve kullanım karmaşıktır.
  Diğer GUI YouTube İndiricilerinden farklı olarak YouTube-DL , YouTube, Facebook, Dailymotion, Instagram vb. dahil binlerce web sitesini destekleyen komut satırı

  tabanlı bir açık kaynak indiricidir.
  7.png

  Açık kaynaklı olduğu için dünya çapında katkıda bulunanlar var, bu nedenle yerel medya sitelerinizi de desteklediğini görebilirsiniz. 1080P veya daha yüksek kaliteli YouTube videoları indirmek için başka bir ücretsiz açık kaynak programa, FFmpeg'e ihtiyacınız var.
  Windows, macOS, Linux, Android ve iOS'ta mevcuttur. YouTube-DL'yi mobil cihazlarda kullanmak için bir terminal uygulamasına ihtiyacınız var.
  Dezavantajı kullanımı o kadar kolay değil. Nasıl kullanılacağını göstermek için Windows'u örnek olarak alacağım. Programı indirmeniz ve C:/Kullanıcı/[adınız] adlı kullanıcı klasörüne kaydetmeniz gerekir. Kurulum gerekmez.
  Video veya müzik indirmek için bir komut istemi açıp şunu yazabilirsiniz:
  "youtube-dl.exe [YouTube video URL'si]"
  Video URL'sini, oynatma listesi URL'sini ve hatta Kanal URL'sini girebilirsiniz. Program tüm videoyu indirecek ve bunları kullanıcı klasörüne kaydedecektir. Daha fazla parametreyi proje sayfasından öğrenebilirsiniz.

  Addoncrop YouTube Video İndirici​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  YouTube videolarını web tarayıcısından indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • İzlerken YouTube'dan videolar indirin.
  • Tüm MP3, MP4, FLV, WebM, 3GP formatlarını destekler.
  • YouTube için karanlık tema.
  • Video reklamları YouTube'dan kaldırın.
  Eksileri:
  • Toplu indirme desteği yok.
  Addoncrop , YouTube videolarını yüksek kaliteli video ve sesle ücretsiz olarak indirmek için bir web tarayıcısı eklentisidir. Chrome, Opera veya UC tarayıcısında mevcuttur. Çıkış biçimleri olarak Mp3, MP4, FLV, WebM ve 3GP'yi destekler.

  8.jpg

  Bu eklenti, videoları indirmenin yanı sıra YouTube video reklamlarını kaldırmanıza, yorumları gizlemenize, video ekran görüntüleri yakalamanıza vb.
  YouTube'dan video indirmenin YouTube Kullanıcı Yönergelerine aykırı olduğunu bildiğiniz gibi, bu eklenti kesinlikle Chrome web mağazasında mevcut değildir. Kendi sitesinden almanız gerekiyor. Bu aracın bir diğer dezavantajı, indirmeden önce video sayfasına gitmenizdir. Yani, toplu indirme desteklenmiyor.

  DVDVideoSoft tarafından Ücretsiz YouTube İndirme​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  Kısa YouTube videolarını toplu olarak indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • YouTube'dan toplu video indirmeye izin verir.
  • Kullanıcının video kalitesini seçmesine izin verir.
  • İsterseniz videoları diğer biçimlere dönüştürür
  Eksileri:
  • Ücretsiz sürüm yalnızca 3 mühimmat videosunu indirmeye izin verir.
  Bunun, adından da anlaşılacağı gibi özel bir YouTube video indiricisi olduğunu biliyorsunuz. Windows ve MacOS için kullanılabilen Ücretsiz YouTube İndirme , gerekirse birkaç videoyu aynı anda indirmenize veya dönüştürmenize olanak tanır. Orijinal videonun kalitesine bağlı olarak desteklenen çıktı formatı değişiklik
  gösterir.
  9.png

  Diğer YouTube İndiricileri gibi, sadece birkaç tıklamayla videoyu indirebilir veya YouTube videosundan ses kopyalayabilirsiniz. Videoları tıklama olmadan indirmek için Otomatik İndirme seçeneğini de etkinleştirebilirsiniz. Bittiğinde toplu indirmeyi ve bilgisayarı otomatik olarak kapatmayı destekler.
  Tek dezavantajı 3 dakikalık limittir. Ücretsiz YouTube İndirme özelliğini yalnızca üç dakikadan kısa YouTube kliplerini indirmek için kullanabilirsiniz.

  MediaHuman YouTube İndiricisi​

  5,0 yıldız üzerinden 4,54.5
  YouTube'dan müzik indirmek için en iyisi .
  Özellikleri:
  • Birkaç videonun aynı anda indirilmesi.
  • Ultra Yüksek çözünürlük desteği.
  • Oynatma listelerini ve kanalları indirir.
  • iTunes/Musicapp'a aktarma sunar
  Eksileri:
  • Tüm premium özelliklerin keyfini çıkarmak istiyorsanız yüksek fiyat.
  MediaHuman YouTube Downloader , YouTube, Vimeo, SoundCloud ve diğer birçok web sitesinden video veya ses indirmenize yardımcı olması amaçlanan, kullanıcı
  dostu ve sezgisel bir programdır.
  10.png

  Mevcut en yüksek kalitede (8K) birden fazla videoyu aynı anda indirebilirsiniz. Ayrıca bir kanalı izlemek üzere ayarlayabilirsiniz ve o kanaldan yeni videolar otomatik olarak indirilecektir.
  YouTube'dan müzik indirirken, indirilen ses dosyalarını seçilen bir çalma listesinde iTunes'a ekleyebilir. MediaHuman YouTube Downloader'ı Windows, MacOS ve Ubuntu'da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Sonuç​

  Tüm YouTube indirici uygulamaları, 2021'de YouTube videolarını indirme konusunda iyi bir iş çıkararak test edilmiştir. Kaliteyi korurken sizlere farklı seçenekler sunmaya çalıştık. Bazıları benzersiz özellikler sunarken diğerleri sunmaz.
  Sonuç olarak, ByClick Downloader'ın YouTube videolarını indirmek için en iyi seçim olduğunu düşünüyoruz . Hızlı, kullanışlı ve özel YouTube video indirmeyi destekler. Şimdi senin sıran. İlk önce bu indirici uygulamalardan hangisini deneyeceksiniz?
   
  Üst