Örnek Resim

Duyuru Oyun Ortağım Home Ofis Yöneticilerini Arıyor

Mefetseger

Birgün herkes buraya gelecek... O gün Yakındır :)
Admin
Teknik Sorumlu
Turnuva Moderatörü
Yarışma Organizatörü
Vip Üye
Katılım
9 Şub 2020
Mesajlar
113
Tepkime puanı
76
Time online
3d 5h 15m
Puanları
18
Best answers
0
Oyuncu
Kaizen.Games
Merhaba değerlilogoyok.png forum ziyaretçileri,

Markamızın resmi kuruluşu dışında bizim projelerimizi tamamlamamız ile 1 Nisan 2020 tarihinde home ofis planlanan 100 çalışanıyla gönüllülük esasına dayalı, 4 işletmemiz ile faaliyetlerimize başlıyacağız.

1.İşletmemiz https://ticaretplatformu.oyunortagim.com.tr

2.İşletmemiz https://kaizen.games
3.İşletmemiz https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
4.İşletmemiz ise https://forum.oyunortagim.com.tr

5.İşletmemiz Portal(https://oyunortagim.com.tr )

İşletmelerimizi tanıtmadan önce siz değerli okuyucu ve yönetici adaylarımızı liyakat, terfi, rütbe, görev ve sorumluluklarımız hakkında aydınlatmak isterim.
Öncelikle yönetim kadrosuna kesinlikle geri dönüş hariç direk asla moderatör, yönetici, süper moderatör, yönetici, co admin veya admin olarak asla başlayamaz. Burada ben dahil hepimiz deneme moderatör olarak başladık ve bu liyakat sistemi böyle devam edecektir. Tabiki bu demek değil ilk kaydolan sürekli önde gidecek kesinlikle hayır bizler günlük, haftalık, aylık görevleri ve raporları inceliyerek terfi işlemlerinizi adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tabiki terfilerin yanında yetkilerinizin, görev ve sorumluluklarınıda artacağını bilmenizi isterim. Performansınıza bağlı 3 ayda bile admin olabilirsiniz 3 yılda da bu tamamen sizinelinizde olduğunu yönetim odalarına girdiğinizde anlayacaksınız. Hiçbir şekilde üst yöneticinize müdahale edemiyeceğiniz astlarınızı kontrol edebiliceğiniz, moderatörü olduğunuz katagoride admin niteliğinde yöneticilerin dahi katagorinize müdahale edemiyeceği bir liyakat sistemi içerisinde düzenli olarak çalışıyoruz.

1.İşletmemiz Ticaret Platformundan bahsedeyim biraz başvuru yapmak istiyenler bu alana başvuru yapabilirler amaçlarımız tüm mmo oyunlardaki karakter, hesap, eşya(item), oyun parası ve dijital paraların(EP,UKD,Coin...) satış ve alışını bzim güvencemizde sağlamaktır. Tüm oyunların ve birçok oyun dışı katagorinin alış satışlarıda yapılmaktadır. Detaylı bir script incelemeleri yapmak isteyen yönetici adayları
bağlantıya tıklıyarak scriptin tüm özelliklerini görebilir.

2. İşletmemiz Kaizen Games bizim markamız olan private serverlerden oluşan ve zamanla oyun türlerini çeşitlendireceğimiz yapımız, yurt dışı iştiraklarımız ile 2008 den beri geliştirdiğimiz kendi alt yapımız olan ilk serverimiz Anka serveri ; global dil yapısına sahip, 100 lerce yeni hiçbir oyunda olmayan canavar, binek, petl obje, zırh, silah ve map tasarımlarıyla 2020 çağının gerisinde kalmış oyun yapılarını yıkmaya geliyor.... Doğuya has macera tekrar başlıyor... Çok daha detaylı tanıtım için bağlantıyı ziyaret ederek özellikler kısmındaki videoları izliyebilirsiniz. Oyun takımı tabiki forum yönetiminden ve oyunculardan seçilecek fakat Türkiyede ve dünyada ilkkez bizim uyguladığımız ve uygulamaya getirdiğimiz ban işlemleri forumda şikayetçi nin kanıtlı konusu ile hakem kararı oyun sahibi ve yetkilileri tarafından uygulanmak zorundadır. Hakem rankına sahip oyun ortağım yöneticisinin verdiği kararın aksini oyun sahipleri uygulayamaz. Oyun sahipleri veya oyun yönetici takımı keyfi veya kanıtlı konu açmadan insiyatif ile hakem kararı verilmeden hesap kapatma işlemi uygulayamaz.

3.İşletmemiz Doğrudan Satış Sistemleri bu konu çok özel bir konu kısaca ve özetce bahsetmek gerekirse ki eğer bu konuya bakıyorsanız kesinlikle
1 saatlik videoyu mutlaka izlemelisiniz. Özetce ; dünyada prototipi olmayan bir sistem ile tüm oyunların nesne market yönetimini sağlayan bir api sistemi geliştirdik. Ayrca oyunların kazançlarını reklam geliri olarak oyunda kalan oyuncularla kaldığı her dakikaya satın aldığı paketlere göre kazanç sağlıyoruz. Ek olarak referans sistemiyle davet ettiklerinin aldığı paketlerden ve davet ettiğinin davet ettiği paketlere kadar 5 derinlik tüm referanslara yüksek komisyon dağılımı yapıyoruz. örneğin metin2 p serverinde zırh,silah, kalkan ve bir binek bir paket haline getrilmiş tek tek item almak yerine paket şeklinde de alabiliceksiniz. ve en güzel haber isei EO, OPK, TL,SDB finansal değerlerinizi istediğiniz oyuna transfer edebiliyorsunuz. Düzenli TL ödemeleri talep edebiliyor ve anlık olarak sistemlerimizde finansal değerlerinizi harcıyabiliyorsunuz.

4.İşletmemiz
forumumuz işte bu alan çok önemli çünkü biz sadece private metin2 serverleriyle ilgilenmiyoruz zamanla kendi oyunlarımızı geliştirmeye devam ederek dünyadaki tüm oyunlarda Türkiyenin en büyük bilgi platformu olmak istiyoruz. Bunun yanısıra geliştiriciler yetiştirmek ve hakemlerimiz ile topluluk ve oyun kurallarını yöneterek düzenli ve güvenilir oyun hizmetleri sağlamak ve oyun ilişkilerine aracı ve güven platformu olmak istiyoruz. Ayrıca oyun dünyasında Türkiyeyi çok güzel yerlere taşımak ve aracı olmak istiyoruz. Bu yüzden burada oyun sahiplerine katagori ve rank işlemleri sağlayıp hostinglerle ilişkilerinizide yönetiyor ve siz oyun sahipleri ve oyuncuların güvenini inşaa ediyoruz.

5. İşletmemiz ise anasayfamız ve ayrıca portalımızdır. Özellikle açıktır burayada yazarlar arıyoruz.Oyun Kadromuz(Kaizen.Games) forumda da yönetici görevi yapmaktadır. Başvurular bu konu altından örnek şablona göre yapılmalıdır.

Adınız ve Soyadınız :
Yaşınız ve İkametgah İliniz :
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz :
Günlük Online Süre :
Bilgi ve Becerileriniz :
Deneyim ve Tecrübeleriniz :
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz :
 

Tunay

Hırs başarısızlığın son sığınağıdır.!
Hakem
Co Admin
Yarışma Organizatörü
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
928
Tepkime puanı
119
Time online
4d 5h 40m
Puanları
33
Ödüller
2
Best answers
0
Adınız ve Soyadınız : Tunay SEZER
Yaşınız ve İkametgah İliniz :
Yaşım 24. Çorum.
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz : Kaizen.Games Anka Serveri GameMasterlik.
Günlük Online Süre : 6-10 Saat
Bilgi ve Becerileriniz :
Oyun içi sorunsuz bilgili, tecrübeli, uzmanıyım. Etkinlik, turnuva, avcılık, tüm kod bilgileri sorunsuz profesyönel bir şekilde bilgilisiyim.
Deneyim ve Tecrübeleriniz : 5 senedir aktif devam eden yöneticilik kariyerim, görev yapmış olduğum birçok büyük server.

Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz : Gerek online sürem ile gerek oyun içi sorunsuz bilgim, ekip uyumum ve tecrübelerim ile sizlere ve oyuncularımıza faydalı bir yöneticilik yapmak.
 
Son düzenleme:

sTRoffical

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için!
Kaizen Games Game Master
Co Admin
Paylaşımcı
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
775
Tepkime puanı
101
Time online
2d 17h 57m
Puanları
33
Konum
IĞDIR
Best answers
0
Adınız ve Soyadınız : Harun DOĞAN
Yaşınız ve İkametgah İliniz :21/IĞDIR
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz :https://forum.oyunortagim.com.tr
Günlük Online Süre :3-8 saat
Bilgi ve Becerileriniz : Oyunlar üzerinde yeterince bilgi sahibiyim.
Deneyim ve Tecrübeleriniz : Uzun süreli bir kaç forumda yönetim ekibinde görev aldım ve kendi forum sitemi kurdum ancak reklam yapamadığım için forum sitem tutulmadı.
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz :
Forumu olabildiğince aktif tutabilir, üye kullanıcılara yardımcı olabilir ve onlarla ilgilenebilirim.
 
Son düzenleme:

Mefetseger

Birgün herkes buraya gelecek... O gün Yakındır :)
Admin
Teknik Sorumlu
Turnuva Moderatörü
Yarışma Organizatörü
Vip Üye
Katılım
9 Şub 2020
Mesajlar
113
Tepkime puanı
76
Time online
3d 5h 15m
Puanları
18
Best answers
0
Oyuncu
Kaizen.Games
Bu mesajıma kadar incelendi. Hayırlı olsun.
 

Ryuga

Moderator
Moderatör
Katılım
29 Mar 2020
Mesajlar
24
Tepkime puanı
25
Time online
3h 39m
Puanları
3
Best answers
0
Adınız Soyadınız : Emir Efe Karahan
Yaşınız İkametgah İliniz : 19/Samsun
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz : kaizen.games
Günlük Online Süreniz : 6-8 Saat
Bilgi ve Becerileriniz : 2018'Den beri kendimi Metin2 Development kısmında geliştiriyorum. Şu an müşterilerime ücretli teknik destek sağlamakla beraber sistem satışlarımı da yapıyorum. Oyun'u da 10 yılı aşkın süredir oynuyorum.
Deneyim ve Tecrübeleriniz : Daha önce kendi sunucularımı açmak da dahil olmak üzere başka sunucu işlerine ortak olarak yatırım ve ortaklık yaptım.
Bize Nasıl Katkı Sağlayabilirsiniz : Oyun konusunda sınırsız teknik destek, ticket desteği, aklınıza gelebilecek her desteği sağlayabilirim. Aynı zamanda forumda da Metin2 Development bölümünde de güzel konularla foruma aktiflik sağlayabilirim, Öğretici videolar, nasıl yapılır (HOW-TO) gibi.
 

mustafabptr

Onaylanmış Üye
Onaylanmış Üye
Katılım
2 Nis 2020
Mesajlar
340
Tepkime puanı
13
Time online
3h 19m
Puanları
18
Best answers
0
Adınız ve Soyadınız : Mustafa Beyazpınar
Yaşınız ve İkametgah İliniz : 18 / Samsun
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz : https://forum.oyunortagim.com.tr
Günlük Online Süre :3-8 saat
Bilgi ve Becerileriniz : Genel olarak Metin2 konusunda bilgi sahibiyim, diğer oyunlarda da yeterli bilgim var.
Deneyim ve Tecrübeleriniz : Açılan birçok metin2 serverinde yönetim ekibinde bulundum.
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz : Forumda yeterince aktif olamasam da oyunda tecrübemi konuşturabileceğimden eminim.
 

angaralı

Onaylanmış Üye
Onaylanmış Üye
Katılım
18 Nis 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Time online
1h 40m
Puanları
1
Best answers
0
Oyuncu
Metin2
Adınız ve Soyadınız :OsmanCan Coşkun
Yaşınız ve İkametgah İliniz :18/Yozgat
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz :https://kaizen.games
Günlük Online Süre :3/5
Bilgi ve Becerileriniz :Metin2 oyununda tüm boslardan tüm metinlere ve itemlere kadar bilgiliyim
Deneyim ve Tecrübeleriniz :10yıllık metin2 tecrübem var 3 tane serverdede Gmlik yaptım
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz :
Oyunda tecrübemle beraber çok iyi işlere beraber imza atmanızda yardımcı olabilirim
 

AkcaCan

Onaylanmış Üye
Onaylanmış Üye
Katılım
29 Nis 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
4
Time online
13m
Puanları
1
Best answers
0
Oyuncu
Metin2
Adınız ve Soyadınız : Enes Akça
Yaşınız ve İkametgah İliniz :22/Ankara
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz :https://kaizen.games
Günlük Online Süre :4/6
Bilgi ve Becerileriniz :Metin2 oyununda Araştırmacı yeniliklere açık biriyim Src hariç çoğu şeyden anlarım Src bilgim client srcde var sadece gerekli boss metin donuşüm vs bilmesem dahi araştırma sonucu sorunu çözerim , Ekip calışmasına uyumlu bir sekilde saygı çerçevesinde calişabilirim.
Deneyim ve Tecrübeleriniz :3yıllık metin2 oynamak , 3 4yıllık files vs uğrasmala 6 7 yıllık tecrubem var.
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz :
Oyun içi düzenlemeler araştırmalar yaparak Playerlerin ne sorunu var Ne eklenmesini ister Hile vs kontrolu , Ftp Navicat vs programlarda Client srcdeki sorunlara destek verebilirim Bir cok konuda destek verebilirim sizlere.
 

KryptoN

Onaylanmış Üye
Onaylanmış Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
4
Time online
49m
Puanları
1
Best answers
0
Oyuncu
Metin2
Adınız ve Soyadınız : Melih Sarioglu
Yaşınız ve İkametgah İliniz : 24/Sakarya
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz : Kaizen.Games / Forum.OyunOrtagim.com / OyunOrtagim.com
Günlük Online Süre : Haftaiçi ofis'imde olduğum için çalışma saatleri hafta sonu ise esneklik gösterebilir.
Bilgi ve Becerileriniz : Seo'ya uygun blog ve forum yazıları, yöneticilik , oyun içi destek vb.
Deneyim ve Tecrübeleriniz : 13+Yıldan fazla metin2 tecrübesi var diyebilirim. 10'larca bloglarda yazarlık yaptım ve 10'larca forumlarda adminlik ve/veya moderatörlük yaptım.
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz :
Oyun içi düzenlemeler eksiklikler hataların giderilmesi ve düzenli olarak foruma ve blog'a içerikler girilmesi.
 

berat

Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Katılım
31 Tem 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Time online
2h 26m
Puanları
3
Best answers
0
Oyuncu
Silkroad
Adınız ve Soyadınız : Berat K.
Yaşınız ve İkametgah İliniz : Kayseri
Başvuru Yapmak İstediğiniz İşletmemiz : Portal + Kaizen Games
Günlük Online Süre : 10-16 saat.
Bilgi ve Becerileriniz : Dijital pazarlama, firma tanıtımı sertifikalarım mevcut google ve facebooktan. ayrıca microsofttan hour of code sertifikasını da elde ettim. 2012 yılından beri sürekli bir girişim aramaktayım. bu süreç içerisinde bir sürü foruma yöneticilik, bir sürü projeye öncülük ettim fakat kalıcılık niteliği taşıyan bir projem olmadı çünkü yeterince bilgi sahibi değildim. artık kendimi hazır hissediyorum :)
Deneyim ve Tecrübeleriniz :
Araştırma ve geliştirme, sunucu yönetimi, sunucu/web site güvenliği, web server yönetimi, php html js az da olsa node kütüphanesi içerisinde bulunan laravel'de bilgi sahibiyim. zaten günümüzde php css artık ölüyor. scss, laravel varken bunlar pek kullanılmıyor.
Bize Nasıl Katkı Sağlayabiliceksiniz :
çalışmayı gayret etmeyi seven bir bireyim. ne gerekiyorsa yaparım.
 
Örnek Resim

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst